polska

25 червня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.54
RUB:
0.40
NZD:
18.10
ILS:
7.25
MXN:
1.29
HRK:
4.14
IRR:
0.00
INR:
0.39
PLN:
7.08
EGP:
1.47
EUR:
30.56
USD:
26.23
HKD:
3.34
KRW:
0.02
BGN:
15.62
BYN:
13.10
THB:
0.79

Європейський шанс для українських підприємців. Власники мережі "Чумак" з візитом у Польщі

bez-tytulu

На запрошення Фундації "Відкритий Діалог" та Open Europe Group у Польщу з візитом 21-22.04.2015 прибули два підприємці з України: Юрій Шатинський та Ігор Гарас – власники компанії "Чумак".

Ця компанія є одним з провідних виробників меблів преміум-класу на замовлення. Також їм належить мережа з декількох десятків продуктових магазинів у Львівській області. Компанія нині налічує близько 300 працівників. Від самого початку Революції Гідності вони активно підтримували протестувальників на Майдані.

У ході візиту гості прийняли участь в Європейському економічному конгресі (ЄЕК) – щорічній події, що відбувається в місті Катовіце (Польща). ЄЕК – серія дебатів, зустрічей і супутніх подій з гостями з Польщі та із-за кордону. Це найвизначніша економічна подія в Центральній Європі, що об'єднує видатних політиків, бізнесменів та громадських діячів. Теми ЄЕК охоплюють найбільш важливі та актуальні питання для економічного і соціального розвитку Європи.

Цього року сьомий конгрес відкрив президент Польщі Броніслав Коморовскі. Серед учасників були мер Києва Віталій Кличко, екс-Президент Польщі Лех Валенса, польський економіст і політик, колишній Президент Національного банку Польщі, колишній віце-прем'єр і міністр фінансів Лєшек Бальцерович, колишній Президент Німеччини Хорст Кьолер та інші провідні європейські економісти і політики. Власники компанії "Чумак" разом з представниками Фонду Відкритий Діалог та Open Europe Group прийняли участь у панельних дискусіях, що відбувались 21 квітня: "Роль держави в економіці. Свободи, регулювання, втручання" і "Виклики глобальної економіки. Нові ринки, нові напрямки".

Наступним важливим етапом візиту стала серія зустрічей українських бізнесменів у Варшаві. У середу, 22.04.2015, у штаб-квартирі Фундації "Відкритий Діалог" Гарас і Шатинський спілкувалися з варшавським активістом, колишнім мером Рембертова Кацпером Пєтрусінським про самоврядування, можливість співпраці та молодіжні програми обміну. Потім вони відвідали компанію MADERA Wood&Co, де ознайомилися з європейською технологією виробництва меблів та стандартами праці у компаніях такого типу.

Увечері того ж дня Фундація та Open Europe Group запросили підприємців до центру "Український світ" на дві зустрічі – з депутатом польського Сейму Томашем Маковскі, який говорив про можливості співпраці та інтеграції з місцевими польськими підприємцями, а після – з українською молоддю в рамках події "Бізнес на Майдані. Старі проблеми та нові перспективи".

Дводенний візит гості завершили зустріччю з Лулашем Влодарчиком, членом наглядової ради Żabka Polska Sp. z o. o., представником Mid Europa Partners – компанії, яка володіє мережею супермаркетів Żabka. Підприємці отримали рекомендації щодо розвитку компанії "Чумак", дізналися багато нового про методи мерчандайзингу, запровадження самообслуговування та інші інновації в магазинах.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити