polska

25 червня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.54
RUB:
0.40
NZD:
18.10
ILS:
7.25
MXN:
1.29
HRK:
4.14
IRR:
0.00
INR:
0.39
PLN:
7.08
EGP:
1.47
EUR:
30.56
USD:
26.23
HKD:
3.34
KRW:
0.02
BGN:
15.62
BYN:
13.10
THB:
0.79

У листопаді Україну накриє хвиля... здорової та смачної їжі

  • Сергій Синюк

OA1З експандованого зерна можна виготовляти розмаїті смаколики

Уже в листопаді на вітчизняному ринку з'явиться продукція фірми "ОрганікАгро". У Польщі запрацювало велике підприємство, яке випускає органічні та конвенціональні продукти з експандованих злаків.

"ОрганікАгро" постачатиме продукти не тільки з пшениці чи рису, але й із гречки, проса, вівса, полби, жита, ячменю та інших, менш поширених злаків. Унікальна технологія експандування, підтримана інвестиціями в розмірі 70 мільйонів злотих, забезпечила чи не найвищу у світі продуктивність серед виробників сипучих харчових продуктів та напівфабрикатів.

Експандування, або інакше кажучи – паффінг зерна полягає в різкому збільшенні об'єму кожної зернини виключно під дією високої температури і тиску. Розмір експандованої зернини може в дванадцять разів перевищувати його початкову величину. Отриманий продукт зберігає високий рівень біологічно активних речовин і дозволяє зберегти високу споживчу цінність продукції.

Спорудження підприємства в Доброні біля Лодзі (центральна Польща) розпочалося в жовтні 2013 року на площах близько сорока тисяч квадратних метрів. Передбачений проектом резервний склад розрахований на півтори тисячі палет.

"Виробничі потужності підприємства "ОрганікАгро" складають десять тисяч тон на рік. Цього цілком достатньо, щоби задовольнити потреби найбільших клієнтів на українському ринку в цьому сегменті продукції", - коментує Мирослав Загорський, представник "ОрганікАгро" в Україні.

За його словами, підприємство випускатиме продукцію з експандованого зерна в меді, шоколаді, патоці, солоній посипці, а також мюслі, в упаковках із торговими марками підприємців, які працюють на ринках сухих сніданків, готельно-комунального господарства, швидкого харчування та фірм, які розфасовують сипучі продукти.

Постачання продукції у промислових обсягах в порційному пакуванні можливе завдяки одній з найсучасніших фасувальних ліній, котрою оснащене підприємство. Вона дозволяє розфасовувати продукти в усі популярні види упаковки. Підприємство в Доброні може постачати і напівфабрикати в оптовій упаковці для хлібобулочної та кондитерської промисловості.

"Уже відбулися перші переговори з потенційними клієнтами. Справа виглядає багатообіцяюче, та й мислячі клієнти бачать серйозний потенціал нашої продукції, тим паче, що фірма не планує виводити на ринок продукцію під власною маркою, щоби не створювати конкуренції для своїх клієнтів", - сказав Мирослав Загорський.

OA2Підприємство "ОрганікАгро" у Польщі охопить і український ринок

Додати коментар


Захисний код
Оновити