polska

25 червня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.54
RUB:
0.40
NZD:
18.10
ILS:
7.25
MXN:
1.29
HRK:
4.14
IRR:
0.00
INR:
0.39
PLN:
7.08
EGP:
1.47
EUR:
30.56
USD:
26.23
HKD:
3.34
KRW:
0.02
BGN:
15.62
BYN:
13.10
THB:
0.79

В Україні відзначають День пам’яті та примирення

denpamjatitaprymyrennja

Українці вшановують учасників боротьби з нацизмом, що воювали як у шерегах Червоної армії, так і Української повстанської армії.

В Україні, у річницю завершення Другої світової війни, відзначається День пам'яті та примирення. Українці вшановують учасників боротьби з нацизмом, що воювали як у шерегах Червоної армії, так і Української повстанської армії. Згадують також і сучасних захисників України, які воюють на Донбасі.

По всій країні кладуть квіти і вінки до пам'ятників вояків, які брали участь у Другій світовій війні. Їхню пам'ять вшановано хвилиною тиші.

Український президент з нагоди Дня пам'яті і примирення відкрив виставку фотографій, присвячених солдатам, які воюють за Україну – як тим, що робили це сім десятиліть тому, так і тим, котрі служать на Донбасі сьогодні.

За його словами, у наші дні батьківщину захищають нащадки вояків Червоної армії і Української повстанської армії. Український президент зауважив, що вони шанують своїх дідів та прадідів, а ті, в свою чергу, дивляться на них з неба і пишаються сьогоднішнім поколінням захисників вітчизни.

Петро Порошенко вшанував ветеранів Червоної армії, партизанів і вояків Української повстанської армії, а також сучасних захисників від російської агресії – солдатів Збройних сил України, Національної гвардії та добровольчих батальйонів.

Річницю закінчення Другої світової війни вже кілька років відзначається в Україні в той же день, як і в Західній Європі, тобто 8 травня. Проте, попередньої дати – 9 травня, Дня перемоги, що відзначався в радянські часи – також не скасовано. На берегах Дніпра обидва ці дні вважаються святковими та неробочими.

Додати коментар


Захисний код
Оновити