polska

25 червня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.54
RUB:
0.40
NZD:
18.10
ILS:
7.25
MXN:
1.29
HRK:
4.14
IRR:
0.00
INR:
0.39
PLN:
7.08
EGP:
1.47
EUR:
30.56
USD:
26.23
HKD:
3.34
KRW:
0.02
BGN:
15.62
BYN:
13.10
THB:
0.79

В Міжнародному суді Росія збрехала щодо Меджлісу

madglis

Представник Росії в процесі "Україна проти Росії" в Міжнародному суді Гааги заявив, що Москва не отримувала інформації щодо протесту Києва проти заборони Меджлісу.

Про це заявив Матіас Форто, один із адвокатів, що представляють РФ у цьому процесі, повідомляє "ТСН".

"Україна ніколи не просила Росію скасувати заборону Меджлісу", – заявив він. Він наголосив, що це, на його думку, свідчить про небажання вирішити суперечку шляхом переговорів. Форто також заявив, що заборона Меджлісу була викликана винятково мотивами боротьби з екстремізмом у Криму.

Крім того, представник Росії сказав, що немає інформації про обмеження використання української чи кримськотатарської мов на півострові.

Як відомо, Україна неодноразово висловлювала протест проти заборони Меджлісу та закликала припинити репресії кримських татар та українців на півострові в зверненнях до РФ – і напряму з боку МЗС, і через міжнародних посередників.

Нагадаємо, вчора у Міжнародному суді ООН відбувся третій день публічних слухань за позовом України до Росії. Учора вдруге свої аргументи наводила українська сторона.

Під час попереднього слухання російської сторони у справі "Україна проти Росії", сторона захисту РФ закидала Україні звинувачення у використанні хімічної зброї, а також стверджувала, що нині в Україні йде "громадянська війна". На запитання, звідки у бойовиків з'явилася зброя, представник РФ заявив, що терористи знайшли її у шахтах на Донбасі, в тому числі і ЗРК "Бук", яким було збито малазійський Боїнг. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити