polska

25 червня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.54
RUB:
0.40
NZD:
18.10
ILS:
7.25
MXN:
1.29
HRK:
4.14
IRR:
0.00
INR:
0.39
PLN:
7.08
EGP:
1.47
EUR:
30.56
USD:
26.23
HKD:
3.34
KRW:
0.02
BGN:
15.62
BYN:
13.10
THB:
0.79

Україна представлятиме свої аргументи проти Росії у Міжнародному суді

sud

Українська сторона має відповідь щодо кожної позиції за фактами, які виклали росіяни – Зеркаль.

У Міжнародному суді ООН сьогодні, 8 березня, відбудеться третій день публічних слухань за позовом України до Росії. У середу вдруге свої аргументи наводитиме українська сторона.

Голова української делегації, заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль зазначила, що українська сторона має відповідь щодо кожної позиції за фактами, які виклали вчора росіяни.

"Аргументи російської сторони, викладені вчора, є досить добре підготовленими, хоч і будуються на хворобливій логіці. Видима частина – факти. Ваша реакція на вчорашні виступи РФ є красномовною – РФ і далі намагається дотримуватися власної картини світу, яку сприймає дедалі менше людей", – написала Зеркаль на своїй сторінці у Facebook.

СЬОГОДНІ ЗАСІДАТИМЕ КОМІСІЯ УКРАЇНА-НАТО

"Радники РФ виявились винахідливими юридичними гімнастами – аби представити цілісну позицію, вони використали всі можливі і неможливі зачіпки, які подеколи суперечать самим собі. Складається враження, що жоден суд у світі і жодна норма права не забороняє Росії безкарно нищити людей. Це не так. І ми досить аргументовано це доведемо", – додала Зеркаль.

Російські дипломати 7 березня під час слухань у Міжнародному суді ООН у справі "Україна проти Росії" замість доказів використовували фейкові новини, які поширює Кремль.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити