polska

25 червня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.54
RUB:
0.40
NZD:
18.10
ILS:
7.25
MXN:
1.29
HRK:
4.14
IRR:
0.00
INR:
0.39
PLN:
7.08
EGP:
1.47
EUR:
30.56
USD:
26.23
HKD:
3.34
KRW:
0.02
BGN:
15.62
BYN:
13.10
THB:
0.79

Андрій Дещиця: обстріли в Авдіївці можуть бути випробуванням США на ескалацію

descchycja

Україна зможе успішно протистояти військової агресії Росії, якщо опір вестиме за трьома напрямками: військовому, дипломатичному і політичному.

Про це заявив в телеефірі посол України в Польщі Андрій Дещиця, повідомляє "Польське радіо".

"Росія може піти далі, якщо не буде опору ... Військового, політичного і дипломатичного опору. Тому необхідна солідарність і спільна позиція всього Заходу, як було два роки тому", – сказав Дещиця.

Коментуючи загострення ситуації на Донбасі, посол зазначив, що "це можна сприймати, як випробування реакції США на цю ескалацію" з боку РФ. Дипломат висловив надію, що "США будуть підтримувати Україну, і будуть на стороні західного світу для того, щоб повернути порядок міжнародного права, який Росія порушила в 2014 році".

Дипломат також наголосив на важливості ролі, яку відіграє Північноатлантичний альянс. "НАТО, здається, є єдиною організацією, яка гарантує безпеку як на континенті, так і в євроатлантичному просторі", – сказав він.

Дещиця також заявив, що "стратегічною метою України є вступ до НАТО". Посол зазначив, що за останній час значно збільшилася кількість українців, які підтримують членство країни в Альянсі.

Посол вважає за доцільне проведення референдуму про вступ України в НАТО, оскільки "це буде додатковим аргументом в переговорах із Заходом".

Президент Петро Порошенко вже анонсував проведення в Україні референдуму про вступ у НАТО.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити