polska

22 червня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.49
RUB:
0.40
NZD:
18.01
ILS:
7.25
MXN:
1.28
HRK:
4.11
IRR:
0.00
INR:
0.39
PLN:
7.01
EGP:
1.47
EUR:
30.35
USD:
26.30
HKD:
3.35
KRW:
0.02
BGN:
15.51
BYN:
13.10
THB:
0.79

У МЗС України переконані, що Європарламент не підтримає поправки проти надання Україні безвізу

im578x383-Зеркаль

Поправку проти надання Україні безвізового режиму з Європейським союзом внесли представники групи "Європа свободи і прямої демократії", яку очолює один з ідеологів Brexit, британський євроскептик Найджел Фарадж.

Про це розповіла заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль на своїй сторінці у Фейсбук.

Заступник голови МЗС розповіла про зустріч з доповідачем з питання безвізу для України Марією Габріель. Євродепутат очікує, що безвіз для громадян України отримає необхідну підтримку і в ході дебатів, і на голосуванні Європарламенту.

"Пропаганда і негативні новини поширюються швидко, але це не зашкодить процесу прийняття Європейським парламентом довгоочікуваного рішення, незважаючи на те, що так зване російське лобі усіма можливими засобами намагається створити негативну атмосферу навколо близьких перспектив запровадження безвізового режиму для України", – зазначила Зеркаль.

Зеркаль додала, що поправку внесла найменш чисельна політична група Європарламенту "Європа свободи і прямої демократії", яку очолює британський євроскептик Найджел Фарадж.

"Укрінформ" уточнює, що авторами поправки є євродепутати-націоналісти з Великобританії, Німеччини і Швеції.

Нагадаємо, сьогодні, 5 квітня, близько 16:00 за київським часом в Європарламенті почнуться дебати з приводу надання Україні безвізового режиму з Європейським союзом.

Єврокомісія визнала, що Україна виконала всі умови для отримання безвізового режиму в грудні 2015 року. Восени 2016 року проект про надання права безвізових поїздок до Європи для громадян України пройшов узгодження в комітетах Європарламенту. У листопаді його затвердили в Раді ЄС.

9 березня комітет Європарламенту з громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ затвердив проект законодавчої резолюції про надання Україні безвізу.
6 квітня рішення має проголосувати Європарламент, а потім 26 квітня затвердити Рада Євросоюзу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити