polska

21 травня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.65
RUB:
0.40
NZD:
18.06
ILS:
7.28
MXN:
1.32
HRK:
4.17
IRR:
0.00
INR:
0.38
PLN:
7.17
EGP:
1.46
EUR:
30.80
USD:
26.14
HKD:
3.33
KRW:
0.02
BGN:
15.75
BYN:
13.10
THB:
0.81

Порошенко і Дуда обговорили "дорожню карту примирення"

dudaiporoshenko

Президенти України і Польщі обговорили можливість створення інституції, яка серед іншого вшановуватиме героїв спільної історії.

Польські ЗМІ повідомляють, що прес-секретар президента Польщі Марек Магеровскі розповів про те, що президенти України і Польщі Петро Порошенко і Анджей Дуда в телефонній розмові обговорили "дорожню карту" міждержавного примирення.

Також президенти обговорили можливість створення інституції, яка вшановуватиме героїв історії цих країн.

"Президенти зауважили на важливому значенні "дорожньої карти "примирення та ініціативи, що стосується створення інституту, який вшановував би позитивних героїв загальної історії", – сказав Магеровскі.

За його словами, президенти обговорили історичну політику.

"Вони погодилися, що потрібно докласти зусиль, щоби вшанування історичних подій підтримувало процес добросусідського співробітництва і примирення, а не викликали занепокоєння, а також що потрібно діяти спільно, гідно вшановуючи історичні події ", – зауважив представник Дуди.

Раніше прес-служба Президента України поінформувала, що під час розмови глав двох держав було досягнуто домовленості про координацію кроків з легалізації всіх місць поховань – як українських на території Польщі, так і польських в Україні – з метою забезпечення їм належної опіки на державному рівні відповідно до двостороннього угоди про збереження місць пам'яті.

Додати коментар


Захисний код
Оновити