polska

21 травня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.65
RUB:
0.40
NZD:
18.06
ILS:
7.28
MXN:
1.32
HRK:
4.17
IRR:
0.00
INR:
0.38
PLN:
7.17
EGP:
1.46
EUR:
30.80
USD:
26.14
HKD:
3.33
KRW:
0.02
BGN:
15.75
BYN:
13.10
THB:
0.81

Пошкоджений пам'ятник Голокосту в Тернополі відновили

3f95871-sum-4Фото: "Галінфо"

Цієї неділі, 26 березня, активісти відчистили пам'яник жертвам Голокосту на околиці Тернополя, у селі Петриків, пошкоджений за два дні до того.

Невідомі вандали намалювали на пам'ятнику загиблим євреям свастику й рунічну абревіатуру "СС".

Відновили зовнішній вигляд монумента представники Тернопільської міської організації Спілки Української молоді в Україні, передає "Історична правда" з посиланням на "Галінфо".

"Дуже сумно і прикро, що знаходячись в місці, де проживає чимала частина мешканців Тернополя, коли щодня по кілька разів люди пішки та на авто минають понівечений памятник – ніхто нічого не зробив. Мова не йде про політиків, депутатів по округу та іншу політичну та громадську "еліту" міста. Але мешканці району показали себе з не найкращого боку", – зазначила голова ТМО "СУМ в Україні" Леся Голик у коментарі для "ГалІнфо".

"Троє дорослих людей, один юнак, 30 хвилин часу та кілька шматків кухонної дряпки для посуду. Ось і все, що було потрібно для малої справи, з великим значенням", – додала Леся Голик.

"МЗС України рішуче засуджує акт вандалізму у Тернополі, де невідомі особи осквернили пам'ятник жертвам Голокосту. Вважаємо це спланованою провокацією, яка має на меті розхитати міжнаціональний мир і злагоду в Україні.

Упевнені, що правоохоронні органи України вживуть всіх необхідних заходів для того, щоб замовники і виконавці цього ганебного злочину були оперативно знайдені та притягнені до відповідальності", – написали на сторінці МЗС України.

 

Від початку цього року по всій України провокатори пошкоджували пам'ятники. За однаковим "почерком" були облиті фарбою пам'ятник жертвам НКВД у Биківні, у селі Гута Пеняцька, облили фарбою Консульство Республіки Польща у Львові. Також у Львові пошкодили пам'ятник загиблим професорам.

ЖУРНАЛ ДЛЯ МАЛЮКІВ "КРИЛАТІ" ГОТУЄ НОВИЙ НОМЕР

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити