polska

22 червня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.49
RUB:
0.40
NZD:
18.01
ILS:
7.25
MXN:
1.28
HRK:
4.11
IRR:
0.00
INR:
0.39
PLN:
7.01
EGP:
1.47
EUR:
30.35
USD:
26.30
HKD:
3.35
KRW:
0.02
BGN:
15.51
BYN:
13.10
THB:
0.79

Мінкультури хоче заборонити фільми із Порєчєнковим в Україні

"Тільки-но днями ми широко обговорювали приїзд Йосипа Кобзона на захоплені ворогом території України та його підтримку проросійських терористів. А нині маємо ще більш зухвалий приклад візиту до України представника так званої "російської інтелігенції" – Міхаіла Порєчєнкова. Цей діяч культури мабуть переплутав реальне життя зі зйомками художнього фільму. Можливо, він вважав, що приїхав на знімальний майданчик, а це – реальна війна, це страшна сторінка української історії ХХІ століття, коли реально, а не на екрані, гинуть люди, коли по землі проливається не бутафорська, а справжня кров українських патріотів", заявив міністр культури України Євген Нищук.

У заяві, поширеній "Урядовим порталом", також ідеться: "Це жахливо, але навпроти цього російського культурного "дєятєля", який у розповсюдженому у мережі інтернет відео стріляє у бік наших вояків, можуть перебувати також і його колеги – українські актори. Можливо, він навіть міг перетинатися із ними на знімальних майданчиках, брати участь у одних і тих самих зйомках. Бо представники мистецтва, тонко реагуючи на усі проблеми суспільства, у перших рядах добровольчих батальйонів кинулися захищати цілісність нашої Батьківщини. Він же, цинічно насміхаючись у кадрі, щоразу натискає на курок".

Міністерство культури терміново доручило комісії, що працює при Державному агентстві України з питань кіно, переглянути фільми, у яких бере участь зазначений актор, і не допустити на українські екрани.

Також мінкультури звернулося до державного комітету телебачення і радіомовлення з проханням вжити термінових заходів у межах їх компетенції. 

За словами Нищука, такі дії людей, пов'язаних із мистецтвом, "дуже боляче коментувати". На думку українського міністра, яку він неодноразово висловлював, "митці мають бути миротворцями, стояти на захисті своєї держави, а не виказувати підтримку терористичним бандформуванням, які виступають на боці країн-агресорів".

Також читайте ВІЙСЬКОВИЙ ЕКСПЕРТ РАДИТЬ НЕ ДИВУВАТИСЯ ПОРЄЧЄНКОВУ

Коментарі  

0 # Virginia 19.04.2017, 05:57
I reаlly like гeading a post that ccan make men and women thіnk.
Also, thаnks for peгmitting me tⲟ comment!

Takke a loߋk at my blog - severаl websites: https://Issuu.com/virsale/docs/revelation_online_stardust_update_c
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата