polska

22 червня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.49
RUB:
0.40
NZD:
18.01
ILS:
7.25
MXN:
1.28
HRK:
4.11
IRR:
0.00
INR:
0.39
PLN:
7.01
EGP:
1.47
EUR:
30.35
USD:
26.30
HKD:
3.35
KRW:
0.02
BGN:
15.51
BYN:
13.10
THB:
0.79

Поляки у Києві діляться досвідом із фінансування культури

У вівторок, 14 жовтня, в Національній парламентській бібліотеці України у Києві на вулиці Михайла Грушевського, 1, розпочався дводенний Міжнародний семінар з обміну досвідом у сфері культури між Україною та Польщею "Управління і фінансування культури у Польщі".

"У цей складний час в Україні та Європі говорять про війну, та ми не маємо забувати і про наш розвиток. Саме галузь культури в цьому руслі є великим миротворцем, сприяє активізації суспільства та презентації України у світі, – звернувся до учасників семінару міністр культури Євген Нищук. - Зараз ми стикаємось із певними проблемами, бо Україна, маючи велику культурну спадщину, потребує розвинутого культурного менеджменту, має навчитися презентувати ці свої надбання. І саме тут важливості набуває діалог із нашими європейськими партнерами. Саме Польща в цей складний час стала дійсно тим другом, що допомагає зробити нам вікно у Європу. Це стосується і громадянського середовища, і, що важливо, культурного також".

Польські фахівці проводять цикл занять і майстер-класів для українських урядовців і спеціалістів із таких питань: "правові та фінансові засади культурного життя в Польщі", "ключові особливості деяких установ культури, контроль за управлінням яких здійснює міністерство культури і національної спадщини Республіки Польща", "фінансові засади державного патронату галузі культури" та інші, повідомляє "Урядовий портал".

У заході беруть участь керівництво міністерства культури й національної спадщини Республіки Польща на чолі із генеральним директором Яцеком Ольбрихтом, фахівці провідних державних культурних закладів, зокрема: директор Національного центру культури Казимира Манкєвича, директора Інституту Книжки Гжегож Гауден, радник Польського кіноінституту Альберт Ставішинський та інші.

Додати коментар


Захисний код
Оновити