polska

22 червня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.49
RUB:
0.40
NZD:
18.01
ILS:
7.25
MXN:
1.28
HRK:
4.11
IRR:
0.00
INR:
0.39
PLN:
7.01
EGP:
1.47
EUR:
30.35
USD:
26.30
HKD:
3.35
KRW:
0.02
BGN:
15.51
BYN:
13.10
THB:
0.79

Студенти Гданська побачили Майдан через об'єктив фотоапарату

majdan(фото Facebook/Геннадій Єршов)

"Бажаємо вам витримки у боротьбі за свободу і суверенітет українського народу. Ми приєднуємося до вас у цих важких хвилинах", – одне з побажань українцям, які у книзі відгуків залишили студенти Університету Гданська. Вони відвідали сьогодні, у день відкриття, фотовиставку "Майдан", присвячену подіям грудня 2013 – лютого 2014 років.

Ініціатор фотовиставки – українсько-польський скульптор, автор багатьох робіт у Польщі та Україні Геннадій Єршов (одні з його робіт – "Стації Хресної дороги" в Торуні, "Стації Хресної дороги" в Базиліці Марії у Гданську, бюсти Станіслава Монюшки в Академії музики у Гданську та Фридерика Шопена у філармонії Гданська і багато інших). 

Відбувається фотопоказ у виставковій залі Університету Гданська, триватиме до 20 листопада. Як повідомила журналістів "Порталу А4" організаторка Ванда Єршова, на виставці представлені роботи 12 фотографів з Чернігівщини. Більшість фотографій – авторства журналістів, кореспондентів та фотографів, які, часто ризикуючи життям, робили знимки у найбільш драматичний період "Євромайдану". Це, зокрема, Мар'яна Харді, Ігор Волосянкін, Олесь Бадьо, Микола Турчин, Олег Бадьо.

Крім фото з "Майдану", на виставці є також зображення з українськими пам'ятками архітектури (зокрема П'ятницької церкви, у центрі Чернігова, внесеної у список ЮНЕСКО), українськими пейзажами, портретами, обрядовими дійствами. 

Відбувається фотовиставка за сприяння генерального консула України в Гданську Мирона Янківа.

Ванда Єршова, яка є студенткою університету, розповіла, що студенти цікавляться подіями, які відбувалися на Майдані у Києві, переймаються нинішньою ситуацією в Україні. Часто це студенти з Росії. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити