polska

21 травня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.65
RUB:
0.40
NZD:
18.06
ILS:
7.28
MXN:
1.32
HRK:
4.17
IRR:
0.00
INR:
0.38
PLN:
7.17
EGP:
1.46
EUR:
30.80
USD:
26.14
HKD:
3.33
KRW:
0.02
BGN:
15.75
BYN:
13.10
THB:
0.81

Книги

У двох столицях України презентують українське видання книги Яцека Денеля "Матінка Макрина"

Детальніше...

У Києві та першій столиці України – Харкові 19 та 20 квітня презентуватимуть українське видання книги Яцека Денеля "Матінка Макрина".

Про це повідомили "Польський інститут у Києві".

 • Hits: 7

Роман "Вона родом з Маріуполя" отримав головну премію "Лейпцизького ярмарку"

Детальніше...

Журі Лейпцизького книжкового ярмарку відзначило книжку німецької письменниці українського походження Наташі Водін про жахливі поневіряння родини "остарбайтерів" найвищою винагородою, інформує "Deutsche Welle".

 • Hits: 6

Читанка для старшокласників про тоталітаризм у Європі доступна у електронній версії

Детальніше...

Читанку "Щоб не забули. Пам'ять про тоталітаризм у Європі" для учнів старших класів середньої школи в усіх європейських країнах презентували ще 15 вересня в рамках Форуму видавців у Львові. Це спільний проект організацій та установ, що працюють у Платформі європейської пам'яті та сумління. Англійською книга вийшла три роки тому. Переклад українською підтримав Український інститут національної пам'яті. До книги увійшло 30 історій людей із 16 європейських країн. Усі вони у різний спосіб досвідчили впливу тоталітарних режимів на своє життя.

 • Hits: 5

"Кавказ очікує, коли розхитається корабель Путіна", – вдова Джохара Дудаєва

Детальніше...

З-поміж книжкових презентацій 23 Форуму видавців чи не найсенсаційнішою була книга-щоденник вдови першого президента Чеченської Республіки Ічкерія Джохара Дудаєва Алли Дудаєвої.

 • Ірина Лисак
 • Hits: 21

Інший Самчук

Детальніше...

Далека дорога добра ще й тим, що дає шанс залишитися на самоті з товстою книжкою, для якої домашня щоденність не залишає часу. Збираючись у недавнє відрядження, нарешті поклав у речовий мішок книгу, яка кілька місяців стояла в черзі на прочитання, а перед тим кілька років значилася в списку на купівлю - збірник ранньої прози Уласа Самчука, випущений у світ видавничою фірмою "Відродження" (Дрогобич, 2009 рік).

 • Сергій Синюк
 • Hits: 34

Незаслужено забута


Triticum Dicoccum – невідома для більшості населення у XXІ столітті назва. Так само, як і полба. Саме так перекладається з латинського вказана назва. Однак, прочитавши історико-кулінарне есе відомої тернопільської письменниці Марії Лавренюк із ідентичною назвою, опублікованого в серії «Книжечка на кухню», зрозуміла не лише значення цього слова, а й цінність названого ним продукту.

 • Валентина Люліч
 • Hits: 33

Соціалістичний сюрреалізм

Детальніше...

Покоління волинських "дітей війни" виросло під страшним тиском на душу, неспівмірним навіть з тим, що випав їхнім одноліткам з інших європейських країн.Окрім жахіття прифронтових боїв, що двічі прокотилося над дитячими головами, окрім гнітючої ночі ворожої окупації, вони бачили і криваві заграви польсько-українського конфлікту, безглузду жорстокість колективізації, безжальну затятість "війни після війни", що тривала ще до середини п'ятдесятих років...

 • Сергій Синюк
 • Hits: 99