polska

25 червня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.54
RUB:
0.40
NZD:
18.10
ILS:
7.25
MXN:
1.29
HRK:
4.14
IRR:
0.00
INR:
0.39
PLN:
7.08
EGP:
1.47
EUR:
30.56
USD:
26.23
HKD:
3.34
KRW:
0.02
BGN:
15.62
BYN:
13.10
THB:
0.79

У Львові шанувальників кіно запрошують на перегляд польських фільмів

kino

У Львові з 9 по 18 жовтня відбудеться Четвертий фестиваль перегляду сучасного польського кіно "Під Високим Замком". Про це "Порталу А4" повідомили організатори.

Четвертий фестиваль перегляду сучасного польського кіно "Під Високим Замком" (ПСПК) є продовженням чудово сприйнятого публікою у Львові проекту, який презентує сучасний доробок польського кінематографа. Головною метою ПСПК є промоція польського кіномистецтва та забезпечення умов для ближчого контакту з польським кінематографом, що, поза сумнівом, є цікавою відповіддю на потреби, очікування та пошуки шанувальника польського кіно. Ще однією важливою метою є піднесення, особливо в молодого покоління, загального рівня знань про культурну спадщину Польщі, а також її історію та сучасні суспільні проблеми західного сусіда України.

Гості Четвертого ПСПК це актори, режисери та сценаристи фільмів, демонстрованих в рамках ПСПК. Зустрічі з ними відбуватимуться безпосередньо перед сеансами в кінозалах, а також в інших місцях, які стануть частиною арт-простору ПСПК.

Четвертий ПСПК супроводжує ряд культурних подій, пов'язаних насамперед з тематикою кіно. Окрім цього заплановано проведення інших заходів, які в цікавий та привабливий спосіб популяризуватимуть сучасну польську культуру.

Цього року у рамках фестивалю у кінотеатрах Львова буде представлено понад 20 фільмів, зокрема: "Хімія" – зворушлива історія кохання, "Боги" – драми та успіхи польських кардіохірургів на шляху до першої успішної трансплантації серця, "Body/Тіло" – польський кандидат на Оскара, нагороджений Срібним ведмедем на МФФ в Берліні, "Місто 44" – військова драма про Варшавське повстання, "Carte Blanche" – унікальна історія вчителя, звабливий детектив "Зерно правди" та "Реверс" – чорно-біла комедія про силу жіночої натури, а також інші.

Окрім цього, також буде "Ніч в кіно" – нічні кіномарафони, які проходитимуть в дві поспіль суботи. Так, 10 та 17 жовтня глядачі зможуть на сеансах о 23:00 год. переглянути по два фільми. Водночас проводитимуться всілякі цікаві лекції, зустрічі та презентації книг.

Під час трьох попередніх ПСПК шанувальники кіно у Львові змогли переглянути понад 90 польських художніх, документальних, короткометражних та анімаційних стрічок, переважна більшість яких вийшла на екрани у 2010-2014 рр. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити