polska

22 червня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.49
RUB:
0.40
NZD:
18.01
ILS:
7.25
MXN:
1.28
HRK:
4.11
IRR:
0.00
INR:
0.39
PLN:
7.01
EGP:
1.47
EUR:
30.35
USD:
26.30
HKD:
3.35
KRW:
0.02
BGN:
15.51
BYN:
13.10
THB:
0.79

"Держкіно" заборонило майже 70 фільмів та серіалів із Порєчєнковим

Державне агентство України з питань кіно за зверненням міністерства культури України, Служби безпеки України, а також Національної спілки кінематографістів України скасувало та відмовило в державній реєстрації фільмів і телесеріалів за участю російського актора Міхаіла Порєчєнкова.

"Із листопада цього року відбулося засідання експертної комісії з питань розповсюдження та демонстрування фільмів при "Держкіно". Вона рекомендувала заборонити для кіно-телепоказу, публічного комерційного відео, домашнього відео на території України 69 стрічок за участю актора, режисера, продюсера Міхаіла Порєчєнкова", - інформує прес-служба відомства.

На підставі зазначеного рішення еспертної комісії "Держкіно" скасувало або відмовило в державній реєстрації вказаним фільмам.

Як зазначив голова "Держкіно" Пилип Іллєнко": "Російський актор Порєчєнков своїми діями зі зброєю в руках на підтримку тероризму вивів себе за межі контексту культури і мистецтва. Демонстрація фільмів за його участі після такого вчинку була би моральною підтримкою та поширенням ідеології тероризму та екстремізму".

Нагадаємо, 30 жовтня цього року актор приїхав до Донецька, хоча, у зв'язку з його підтримкою анексії Росією Криму, в'їзд на територію України йому заборонений. Перебуваючи на позиціях терористів, він зробив кілька черг із крупнокаліберного кулемету, стріляючи в бік українських позицій донецького аеропорту.

За останній час "Держкіно" вже заборонило три фільми за участі Порєчєнкова — "Піддубний", "Біла гвардія" і "Спецназ". Перелік 69 заборонених фільмів уже розмістили на сайті відомста.

Читайте також МІНКУЛЬТУРИ ХОЧЕ ЗАБОРОНИТИ ФІЛЬМИ ІЗ ПОРЄЧЄНКОВИМ В УКРАЇНІ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити