polska

21 травня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.65
RUB:
0.40
NZD:
18.06
ILS:
7.28
MXN:
1.32
HRK:
4.17
IRR:
0.00
INR:
0.38
PLN:
7.17
EGP:
1.46
EUR:
30.80
USD:
26.14
HKD:
3.33
KRW:
0.02
BGN:
15.75
BYN:
13.10
THB:
0.81

Кіно

У Києві запрошують на ретроспективу фільмів Анджея Вайди (програма)

Детальніше... 

З 27 лютого по 5 березня цього року у Києві, в Культурному центрі "Кінотеатр «Київ»" (вул. Велика Васильківська, 19) покажуть сім фільмів видатного польського режисера Анджея Вайди.

  • Юлія Андрюк
  • Hits: 7

У Польщі популярним став фільм, який допомагає позбутися стереотипів щодо мігрантів

Детальніше...

Документальний 15-ти хвилинний фільм "Mieszkam tu, bo kocham"/"Живу тут, бо люблю" – це три історії успіхів та три історії життя мігрантів у Польщі. Міжнародна організація мігрантів спільно з Фондом "Наш вибір" презентують фільм, у якому намагаються показати полякам людей, які живуть поруч із ними, хоч і є іноземцями, знаходять себе та досягають успіхів.

  • Hits: 9

У Києві покажуть фільм про становлення Польської Держави

 

Детальніше...

У рамках святкування 1050-ї річниці Хрещення Польщі створено фільм "Хрест і корона", який є першою кіноспробою показати довгий шлях християнізації держави перших П'ястів – шлях від поганської віри до потужної Польщі у родині християнських держав. Фільм буде польською мовою із українськими субтитрами, повідомили у "Польському інституті" у Києві.

  • Hits: 7

На кінофестивалі "WATCH DOCS" у Варшаві показали фільми про Донбас

Детальніше...

На цьогорічному Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини "WATCH DOCS" показали дві кінострічки про Україну, в яких йдеться про війну на Донбасі. Фестиваль відбувався з 9 по 15 грудня, повідомив кореспондент "Порталу А4".

  • Hits: 5

В день червоної армії українці побачать фільм про найбільший злочин совєцької імперії

Детальніше...

Джордж Менделюк, канадський теле- і кінорежисер, продюсер і сценарист, українець з походження, нащадок українських мігрантів, зняв фільм про Голодомор. Бюджет картини – 20 мільйонів доларів. У фільмі знялися актори з "Зоряних воєн" та "Гри престолів", музику написав український гурт "ДахаБраха".

  • Hits: 10

В Каннах понад сто зірок світового кіно вимагали звільнити Сенцова

Детальніше...

У Франції добігає кінця десятиденна акція солідарності з українським режисером Олегом Сенцової, яка відбувалася в рамках програми "Двотижневик режисерів" 68 Каннського кінофестивалю, під час якої звернення до російської влади з вимогою звільнити Сенцова підписали 108 режисерів і акторів з різних країн.

  • Hits: 2

"Держкіно" заборонило майже 70 фільмів та серіалів із Порєчєнковим

Державне агентство України з питань кіно за зверненням міністерства культури України, Служби безпеки України, а також Національної спілки кінематографістів України скасувало та відмовило в державній реєстрації фільмів і телесеріалів за участю російського актора Міхаіла Порєчєнкова.

"Із листопада цього року відбулося засідання експертної комісії з питань розповсюдження та демонстрування фільмів при "Держкіно". Вона рекомендувала заборонити для кіно-телепоказу, публічного комерційного відео, домашнього відео на території України 69 стрічок за участю актора, режисера, продюсера Міхаіла Порєчєнкова", - інформує прес-служба відомства.

  • Hits: 21

Польське кіно мандрує Галичиною – розмова з консулом Яцеком Журом

Детальніше...

На Західній Україні триває перегляд сучасного польського кіно "Під Високим Замком". Із 10 до 19 жовтня насолоджувалися польськими фільмами у Львові. А з 9 до 14 листопада польське кіно дивитимуться в Івано-Франківську.

  • Hits: 60

Українську стрічку про Майдан визнали кращим східноєвропейським фільмом

На Міжнародному кінофестивалі документального кіно та анімації в Лейпцигу премію за кращий східноєвропейський фільм отримала українська стрічка "Все палає" про події на Майдані.

Журі Міжнародного кінофестивалю документального кіно та анімації DOK Leipzig, що тривав з 27 жовтня до 2 листопада, оголосив цьогорічних переможців. "Золотого голуба" та 10 тисяч євро у міжнародному змаганні отримав фільм "Правила гри" французьких режисерів Клодін Борі та Патріса Шаньяра, повідомляє у неділю, 2 листопада, агенція dpa, передає "Німецька хвиля". У стрічці-переможниці йдеться про спроби трьох молодих французів знайти роботу за допомогою консалтингової фірми.

  • Hits: 8