polska

24 червня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.54
RUB:
0.40
NZD:
18.10
ILS:
7.25
MXN:
1.29
HRK:
4.14
IRR:
0.00
INR:
0.39
PLN:
7.08
EGP:
1.47
EUR:
30.56
USD:
26.23
HKD:
3.34
KRW:
0.02
BGN:
15.62
BYN:
13.10
THB:
0.79

Для ревізії виділених 30 млн злотих в Україну приїхала віце-міністр Польщі

wronecka

Понад 30 мільйонів злотих минулого року передала Польща на розвиток співпраці з Україною, – повідомили у Міністерстві закордонних справ, підбиваючи підсумки візиту заступника міністра Йоанни Вронецкої в Україну, інформує Wpolityce.pl.

Її поїздка полягала у моніторингу розвитку спільних гуманітарних проектів в Україні. "Ми хочемо побачити, чи те, що ми пропонуємо нашим українським партнерам, сприймається добре і чи вони задоволені нашою підтримкою та співпрацею. Для нас також важливо розуміти на скільки ефективно витрачаються державні кошти", – сказала Вронецка на прес-конференції у Києві. "Україна є нашим найважливішим партнером у співпраці в галузі розвитку", – підсумувала віце-міністр.

У Міністерстві закордонних справ Польщі повідомляють, що польська допомога для України спрямована на зміцнення людського капіталу, на реформу децентралізації та підприємницького сектору. Під час свого візиту в Україну заступник міністра закордонних справ, зокрема, відвідала Харків, де передала гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів, гігієнічно-харчових наборів та дитячого одягу для майже тисячі осіб, які постраждали від війни в Україні.

У Києві Вронецка мала зустріч з Оленою Зеркаль, заступницею глави МЗС України з питань європейської інтеграції. Вронецка, підсумовуючи візит, підтвердила бажання Польщі продовжувати тісну співпрацю з урядом України для успішної трансформації країни. Вона говорила також про необхідність сприяння Польщі в реформі децентралізації України і реформі місцевого самоврядування.

Також Вронецка у Києві зустрілася з Послом Європейського Союзу в Києві, представниками ООН, Міжнародного комітету Червоного Хреста, Мальтійської служби і Польської акції гуманітарної.

Додати коментар


Захисний код
Оновити