polska

21 травня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.65
RUB:
0.40
NZD:
18.06
ILS:
7.28
MXN:
1.32
HRK:
4.17
IRR:
0.00
INR:
0.38
PLN:
7.17
EGP:
1.46
EUR:
30.80
USD:
26.14
HKD:
3.33
KRW:
0.02
BGN:
15.75
BYN:
13.10
THB:
0.81

Закон про електронний квиток в Україні 265-ма голосами ухвалено

vodiyЕлектронний облік пасажиропотоку дозволить оцінити реальний обіг коштів, обґрунтованість тарифів на перевезення та оновлення автопарку перевізника.

Закон про Е-квиток (впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті) ухвалили депутати Верховної ради 17 січня. "За" проголосували 265 парламентарів. Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомив народний депутат Володимир Васюник.  

"Українці будуть їздити в громадському транспорті європейського рівня якості. До цього часу – кожна поїздка у міській маршрутці було лише приниженням гідності пасажирів", – написав депутат.

Також додав: "Це важливий і перший крок до змін. Далі рішення за органами місцевого самоврядування: наскільки швидко введуть Е-квиток в громадському транспорті – настільки влада міст дбає про мешканців своїх міст.

У ПЕРЕМИШЛЬ ЗА 5 ЄВРО, ПІВТИСЯЧІ КІЛОМЕТРІВ НОВОЇ ДОРОГИ – РЕЗУЛЬТАТИ ЗУСТРІЧІ УКРАЇНСЬКИХ ТА ПОЛЬСЬКИХ ДЕПУТАТІВ

Основні моменти закону щодо Е-квитка:

Органам місцевого самоврядування надано всі необхідні повноваження щодо впровадження Е-квитка. Кожне місто самостійно визначатиметься впроваджувати чи ні Е-квиток. Так само міська влада визначатиме вид, форми носіїв, порядок обігу та реєстрації проїзних документів, затверджуватиме правила користування міським пасажирським транспортом.

При запровадженні Е-квитка, пасажири будуть зобов'язані здійснювати реєстрацію проїзних документів та нести відповідальність за невиконання цієї вимоги.

"Встановлюється обов'язковість Е-квитків для пільговиків у населених пунктах, де запроваджено автоматизовану систему оплати. Тут варто наголосити – що всі пільговики отримають Е-квиток безкоштовно".

"ІНТЕРСІТІ" НЕЗАБАРОМ ПОЇДЕ У ЩЕ ОДНЕ ПОЛЬСЬКЕ МІСТО

За словами Ігоря Васюника, результатом ухвалення цього закону стануть облік реального пасажиропотоку; боротьба з корупцією та виведення коштів з "тіні"; упровадження зручних способів оплати за проїзд – банківською карткою, через мобільний телефон тощо.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити