polska

21 травня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.65
RUB:
0.40
NZD:
18.06
ILS:
7.28
MXN:
1.32
HRK:
4.17
IRR:
0.00
INR:
0.38
PLN:
7.17
EGP:
1.46
EUR:
30.80
USD:
26.14
HKD:
3.33
KRW:
0.02
BGN:
15.75
BYN:
13.10
THB:
0.81

Від першого лютого російським вантажівкам заборонений в'їзд у Польщу

kordon 3fce7Фото: radiopolsha.pl

Від 1 лютого 2016 року російські вантажівки не зможуть перетнути польсько-російський кордон через Калінінградську область. Таке рішення є дзеркальною відповіддю на дії РФ. Опівночі 1 лютого завершився термін дії дозволів на в'їзд, які видає польським перевізникам Росія.

Як повідомив речник митної служби Ольштина Ришард Худи "Польське радіо", від ночі товарний рух на кордоні припинився: "Всі перевізники знають, що термін їхніх дозволів минув, а тому тут нікого немає. За останні години з Польщі виїхало лише кілька автомобілів. Це росіяни, у яких також закінчився дозвіл. Ми дозволяємо їм повернутися в свою країну".

Всі польські перевізники встигли виїхати з Калінінградської області. "У нашому випадку все виглядає значно простіше – Калінінградська область не дуже велика, тому всім вантажівкам вдалося повернутися додому до настання 1 лютого, тобто до закінчення терміну дозволів", – додав речник митної служби Ольштина.

Також він повідомив, що Польща не впускатиме водіїв, у яких немає актуального дозволу.

Сьогодні, 1 лютого, представники російського міністерства прибудуть до Варшави, щоб вирішити спірне питання щодо в'їзду на територію Польщі російських перевізників і на територію Росії – польських. На думку Варшави, порушуючи міжнародне право, Москва хоче будь-якою ціною зменшити на своєму ринку кількість закордонних перевізників.

Від року до року росіяни видають все менше дозволів на транзит вантажівок, вводячи додаткові процедури контролю і вимагаючи все більше документів. Також Росія хоче заборонити транзит товару виробництва третіх країн, пояснюючи це необхідністю стежити за дотриманням продовольчих обмежень. Польща не погоджується на такі ускладнення і систематичне зменшення кількості дозволів. У неділю 31 січня закінчився термін двостороннього договору між Варшавою та Москвою на транзит як польських, так і російських вантажівок. Росія запропонувала продовжити цю угоду до 15 лютого, однак Польща не прийняла цих умов. 

За інформацією "Польського радіо".

Додати коментар


Захисний код
Оновити