polska

21 травня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.65
RUB:
0.40
NZD:
18.06
ILS:
7.28
MXN:
1.32
HRK:
4.17
IRR:
0.00
INR:
0.38
PLN:
7.17
EGP:
1.46
EUR:
30.80
USD:
26.14
HKD:
3.33
KRW:
0.02
BGN:
15.75
BYN:
13.10
THB:
0.81

США вели нові санкції через агресію в Україні та торгівлю з Іраном, Північною Кореєю і Сирією

sankciji

США ввели санкції проти компаній з восьми країн світу у зв'язку "з невиконанням договору про непорушення" та щодо Росії "через посилення агресії в Україні".

Як повідомляє "Європейська правда" з посиланням на американський урядовий вісник Federal Register, до списку потрапили компанії таких країн: Росії, Китаю, Ірану, КНДР, Сирії, Судану, Туреччини і ОАЕ. 

Договір про непорушення передбачає санкції щодо іноземних компаній за торгівлю і обмін товарами, послугами чи технологіями, що входять до контрольного списку.

У список потрапили російські компанії: "Рособоронекспорт", літакобудівна корпорація "МіГ", тульське "Конструкторське бюро приладобудування", компанія "Катод", корпорація "НВО машинобудування", а також будь-які їхні дочірні підприємства.

Міністерствам і відомствам США заборонено укладати будь-які контракти з компаніями з цього списку і надавати їм будь-яку матеріальну підтримку.

Заборонено також продавати цим компаніям товари військового призначення з відповідного списку уряду США. Угоди на продаж товарів і послуг, які були укладені раніше, слід розірвати. Надалі забороняється видача ліцензій на подібні угоди.

Винятки можуть робити тільки з особистої санкції держсекретаря США. Заходи вводяться на два роки, якщо термін не буде змінено рішенням держсекретаря.

Мінторг США вніс нові компанії Росії та інших країн в санкційний список у зв'язку з агресією РФ проти України. Згідно з повідомленням, яке повинно бути опубліковано в середу в урядовому виданні Federal Register, в "чорний список" вносять 29 компаній.

Компанії вже перебувають під санкціями на підставі відповідного рішення міністерства фінансів США.

В новий перелік потрапили родичі та ділові партнери російських олігархів Гєннадія Тімченко і Боріса Ротенберга, Іжевський механічний завод, концерн "Іжмаш", кілька торгових портів в Криму, а також дочірні структури "Внєшекономбанка" і "Роснєфті".

Додати коментар


Захисний код
Оновити