polska

21 травня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.65
RUB:
0.40
NZD:
18.06
ILS:
7.28
MXN:
1.32
HRK:
4.17
IRR:
0.00
INR:
0.38
PLN:
7.17
EGP:
1.46
EUR:
30.80
USD:
26.14
HKD:
3.33
KRW:
0.02
BGN:
15.75
BYN:
13.10
THB:
0.81

12 порад для тих, хто хоче розпочати власний бізнес у Польщі від Андрія Худо

  • Христина Гірська

hudoАндрій Худо (у центрі) в ресторанному бізнесі зуби з'їв

Зняття мита та євроінтеграційні процеси дозволяють українським підприємцям виходити на європейський ринок. Україна отримала нагоду заявити про себе як про країну, яка не лише вміє проводити революції, експортувати дешеву робочу силу, а має цікаві бізнес-ідеї, чудових менеджерів, успішних підприємців і якісний товар.

Досвідом опановування ринку Євросоюзу із читачами Порталу «А4» поділився співвласник і голова ради директорів холдингу емоцій "!FEST" Андрій Худо. Його поради можуть стати у нагоді українським бізнесменам, які прагнуть відкрити для себе польський ринок.

1. Пам'ятай про різницю між польським та українським ринками

Ці два ринки однозначно різні. Головною причиною є те, що Польща швидше розпочала будувати ринкову економіку. Ми ще наздоганяємо капіталістичні відносини. Ринок у цій країні є більш насиченим: багато транснаціональних корпорацій, які достатньо агресивно конкурують за споживача. В Україні, з точки зору конкуренції, більш вільно. Якщо ти маєш ідею, то, проламавши усі терни бюрократії та інші перепони, на мій погляд, тут (в Україні, – ред.) її можна краще реалізувати. На мою думку, в Україні дуже перспективний ринок. Незважаючи навіть на події, що зараз відбуваються. Просто треба його відчувати, вміти з ним працювати і тоді можна досягати великих успіхів. Якщо ж розглядати і ставити на Польщу, то потрібно пам'ятати, що одна з головних її характеристик – велика конкуренція. У ресторанному польському бізнесі головне місце займають McDonald's, KFC, Subway.

Наші люди теж полюбляють McDonald's, але немає такого великого засилля цих міжнародних брендів, які, зрештою, підчищають ринок і знищують місцевих підприємців. Також у Польщі споживач мене здивував своєю раціональністю, яка часто межує зі скупістю.

2. Підкорюй унікальністю та новаторством

Якщо брати приклад Львова та наш холдинг, то тут ми знайшли унікальну нішу в ресторанному ринку. У Польщі на таке не натрапляв. Простий приклад: сиджу у польському ресторані і цікавлюсь, чи є у них якась своя наливка, свій узвар чи ще щось. Ні, в них є кока-кола, сочок у скляній банці, горілка Zubrоwka – все фірмове, заводське. А хочеться спробувати чогось їхнього – унікального, національного.

Намагаюсь завжди замовляти там журек (традиційний польський суп, – ред.), але насправді добрий домашній трапляється рідко. Переважно він дуже технологічний і дешевий: сосиска, ковбаса, яйце, заправка – це все не надто смачно. У нас навпаки люди постійно регенерують ідеї, придумують настоянки – суничівки, хренівки, медовухи. На мою думку, полякам дещо не вистачає цього душевного бізнесу, тих емоцій, які є в нас. В українців є душа, гостинність, вони вміють створити вау-ефекти емоційності, а цим якраз можна працювати та досягати успіхів.

3. У Польщі менші ризики у веденні бізнесу та менші заробітки

Підприємцям, які хочуть зробити бізнес у Польщі, потрібно розуміти, що там ризики є менші, але меншими є й відносні заробітки. В Україні з точністю до навпаки: більші заробітки, але й більші ризики. Там ти переходиш у категорію, коли для тебе все зрозуміле, усі процедури прозорі. Проте з іншого боку – велика конкуренція, що завжди даватиме менший заробіток.

4. Перед відкриттям бізнесу добре проведи домашню роботу

Добре проробити домашню роботу, експертизу ринку, експертизу проекту, проаналізувати конкурентів, з'ясувати, що любить цей ринок – на цьому пункті я наголошую. Цим ми займались, але занурювались не так глибоко: зібрались із партнерами, поділилися думками, обговорили очікування, сформулювали припущення – так з'явився бізнес-кейс, над яким розпочали працювати. Із нашого досвіду я би радив робити більше домашньої роботи. Наприклад, коли обирали місце, де відкриємо наш бізнес, ставили на схожість Площі Ринок у Львові та Кракові. Але краківська є дещо більшою.

Для закладу ми обрали місце на бічній вулиці. Наче дуже близько, але є один нюанс: усі туристичні потоки на Площі Ринок у Кракові проходять вул. Флоріанську, йдуть до Маріїнського костьолу, далі по вул. Гродській і на Вавель. Тобто туристи йдуть однією лінією, а ми розташовані перпендикулярно до цього потоку. По нашій вулиці теж проходить великий трафік, але цей потік людей дещо інший – це місцеві мешканці. Туристи у ньому, звичайно, теж є, але їх набагато менше, ніж на Флоріанській та Гродській. Якщо б ми це знали наперед, то обрали би місце на цій лінії, а не на перпендикулярній. Також домашню роботу варто робити для того, щоби більше розуміти споживача, щоби визначитись, скільки грошей інвестувати, в якому форматі відкривати заклад. Зараз не впевнений, що робили би такий великий шоколадний будинок на 550 метрів квадратних. Відповідно дуже велика орендна плата, адже центр міста – недешеве місце. Я би радив спершу протестувати ринок і відкривати скромніші за величиною заклади.

Зараз розумію, що хендмейд – виробництво за склом – це добре. Але бачу, що поляки не готові платити за нього великі премії. За таких умов виробництво можна організувати у дешевшому приміщенні, а на Площі Ринок у меншому продавати готову продукцію – так можна зекономити на оренді. Це технічні речі, до яких потрібно дійти і додуматись, тому потрібно проробляти домашню роботу.

5. Шукай та залучай місцевих партнерів

Аналіз треба робити персонально, але важливо наймати місцевих людей, які добре розбираються в самому місті, у польському ринку. Такі люди зможуть дати адекватні поради. Але найкраще, коли ці консультанти – твої майбутні бізнес-партнери. Вони дадуть тобі відчуття місцевої специфіки, адже ти проживаєш тут і до кінця не знаєш, як там поляк, що він любить, куди ходить. Зараз, після деякого часу ведення бізнесу у Польщі, ми вже більше знаємо тонкощі, але, коли починали, то все було дуже приблизним.

6. Питанням відкриття фірми, погодженнями з архітекторами і т.д. – не займайся самостійно, а найми професіоналів

Ми знайшли юриста, з яким працюємо досі. Якщо потрібно – готовий поділитись контактами (сміється – ред.). Професіонали за не надто великі гроші відкриють фірму "під ключ". Твоя ключова компетенція як бізнесмена – робити бізнес, розбиратись у тому, що робитимеш і з ким конкуруватимеш. А такі речі, як бухгалтерія, юристи, архітектори – наймаєте професіоналів на місцевому ринку, платите їм гроші і не тратите на це час. Закладіть ці витрати в інвестиційний бюджет і матимете якісний продукт та якісно надану послугу. Ці речі не принесуть великої доданої вартості, її приносить креативна ідея, втілена у життя.

7. Вчасно здаєш звіти, сплачуєш податки – не знаєш і не бачиш податкового інспектора

Податки у Польщі не є меншими, ніж у нас: податки на зарплату, податки з прибутку – вони всі є, вони не є маленькими, але якщо їх сплачувати, здавати вчасно звітність, тоді не виникає жодних проблем. У Польщі взагалі ти можеш не знати, хто твій податковий інспектор. Ти просто не бачиш його і не знаєш – це по кайфу. Із ПДВ там теж гарна історія. Наприклад, ти потратив на об'єкт мільйон злотих, твоє ПДВ склало 200 тисяч, і їх тобі реально повертають. Не потрібно ходити, просити, вирішувати – просто подивились, що ти потратив ці гроші, перевірили, чи є підтвердження і все. У нас, сподіваюсь, теж колись так буде.

8. Легалізуй роботу українських працівників

Коли набирали персонал, зробили мікс: брали місцевих, поряд із якими працювали львів'яни. Зараз у Кракові керівник і приблизно 5 людей зі Львова. Тут теж потрібно пам'ятати про юридичні тонкощі, адже потрібен дозвіл на роботу, дозвіл на проживання, карта побиту, за якою можна легально працювати. Ці речі треба робити обов'язково. В іншому випадку є чимало різних санкцій за нелегальне працевлаштування – можуть навіть депортувати.

9. У запуску бізнесу можна газувати, але розумно

Час, необхідний для запуску бізнесу у Польщі, залежить від того, як ти газуєш. Якщо сильно, то можна й за три місяці впоратись. Нам це забрало трохи більше півроку. Треба добре викристалізувати ідею. Згодом, коли впевнений у ній на 100 %, піде легше. Час відбирає обстеження ринку, пошуки компаньйона. Але якщо все правильно налаштувати, тоді чекає гарний результат. Краще обдумати та зробити все максимально правильно: правильна інвестиція в правильне місце із правильними людьми – такий постріл буде у десятку. Тоді питимеш каву під час інтерв'ю і розповідатимеш про свої успіхи.

10. Відкривати бізнес у Польщі дорожче, але не набагато

В Україні все вже настільки дорого, що не можу сказати: "У Польщі відкрити бізнес дорожче". Будматеріали там точно дешевші, ніж у нас – це завдяки конкуренції. Банально, але там є IKEA, якої досі немає в Україні. Я так собі думаю, що новій владі потрібно зробити національний проект – привести на український ринок IKEA.

Заїжджаєш у цей гіпермаркет і виїжджаєш з усім необхідним. Оренда приміщень достатньо дорога – десь на рівні України. Будівельники та ремонтники дорожчі, зате вони працюють за планом, все прогнозовано. У нашому випадку вийшло дорого, бо великий об'єкт, в Україні напевно було би трохи дешевше.

11. Бери і роби

Я пораджу так: якщо хтось має якісь цікаві ідеї, то потрібно брати і робити. Роби домашню роботу, готуйся до бізнесу професійно, будь цілеспрямованим і йди до кінця. Не здавайся, хоча буде чимало перепон, ям, ровів, які потрібно пройти, але здаватись не можна.

12. Учись

Насправді потрібно вчитись, бо те, що маєш у голові – твій капітал, який у житті ніхто ніколи у тебе не забере. Можуть бути різні ситуації у країні, у світі, ще в чомусь, але те, чого ти навчився – твоє. Якщо ж ти зумієш цим вдало скористатися, тоді станеш успішною людиною.

Коментарі  

+2 # bvitalik 06.08.2017, 16:11
Доброго дня!
Хочу відкрити бізнес в польщі.
Шукаю бізнес-партнера , компаньйона.
Цікавить щось в сфері відпочинку, розваг.
Розглядаю ще ідею в будівельному бізнесі.
Розгляну будь-які варіанти і бізнес-ідеї.
Дякую
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Василь 09.08.2017, 11:19
А як з вами зв'язатися?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Віталік 04.09.2017, 21:47
067 361 4340
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Василий 11.08.2017, 14:51
Цитую bvitalik:
Доброго дня!
Хочу відкрити бізнес в польщі.
Шукаю бізнес-партнера, компаньйона.
Цікавить щось в сфері відпочинку, розваг.
Розглядаю ще ідею в будівельному бізнесі.
Розгляну будь-які варіанти і бізнес-ідеї.
Дякую

Напишіть мені на
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Nazar 01.07.2017, 04:08
Представлю Ваші інтереси на теренах Варшави. Є декілька своїх проектів від мін до макс кошторисів, поспілкуюсь з інвестором, 574067158, смс. Є готовий проект
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Віталік 04.09.2017, 21:50
Viber
VatsUp

як звязатись з вами?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # петро 05.03.2017, 20:54
Хочу будувати сауни і все що зв'язане з екологічно енергозберігаюч им будівництвом.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Віталік 09.10.2016, 16:26
Доброго дня!
Хочу відкрити бізнес в польщі.
На разі думаю чим зайнятись...
документи, візи, транспорт і тд маю.
Стартовий капітал є.
Шукаю бізнес ідею або напарника.
Розглядаю варіант з відкриттям "українського магазину" в польщі.
Кому буде цікаво пишіть або дзвоніть

+380673614340 Віталік
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Анатолий 21.10.2016, 11:31
Готов к сотрудничеству,
Есть предложения по бизнесу.
Готов вложить инвестиции.
Ищу бизнес партнера
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Едуард 31.10.2016, 01:24
Є цікава бізнес пропозиція: є завод з обробки скла і дзеркал, виготовляють дзеркальну плитку. Різниця в ціні з Польщою в 2 рази. Якщо замовляти достатньо велику партію, то їх фірма сама доставить в Польшу.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Павло 30.04.2017, 00:16
дай свої кординати звяжися зі мною. Маю можливості і звязки
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Василий 29.06.2017, 19:38
**Анатолий 21.10.2016, 11:31
Готов к сотрудничеству,
Есть предложения по бизнесу.
Готов вложить инвестиции.
Ищу бизнес партнера**
Хочу сделать в Польше фирму по ремонтам и обслуживанию помещений. Вы сами в Польше или в Украине, и это направление вам интересно? Или может у вас уже есть фирма в Польше?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Еріка 30.10.2016, 15:36
Цитую Віталік:
Доброго дня!
Хочу відкрити бізнес в польщі.
На разі думаю чим зайнятись...
документи, візи, транспорт і тд маю.
Стартовий капітал є.
Шукаю бізнес ідею або напарника.
Розглядаю варіант з відкриттям "українського магазину" в польщі.
Кому буде цікаво пишіть або дзвоніть

+380673614340 Віталік


Доброго дня! Шукаю партнера та інвестора під відкриття магазину українських товарів за кордоном.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Ростислав 16.12.2016, 13:49
Цитую Віталік:
Доброго дня!
Хочу відкрити бізнес в польщі.
На разі думаю чим зайнятись...
документи, візи, транспорт і тд маю.
Стартовий капітал є.
Шукаю бізнес ідею або напарника.
Розглядаю варіант з відкриттям "українського магазину" в польщі.
Кому буде цікаво пишіть або дзвоніть

+380673614340 Віталік

Мій вайбер +380950111567

Я також планую відкрити фірму в польші і то чим пошвидше- може будуть спільні інтереси або питання в цьому, значить будемо корисні друг другові
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Іван 07.01.2017, 11:43
Цитую Віталік:
Доброго дня!
Хочу відкрити бізнес в польщі.
На разі думаю чим зайнятись...
документи, візи, транспорт і тд маю.
Стартовий капітал є.
Шукаю бізнес ідею або напарника.
Розглядаю варіант з відкриттям "українського магазину" в польщі.
Кому буде цікаво пишіть або дзвоніть

+380673614340 Віталік

Вітаю маю декілька варіантів відкриття своєї справи в Польщі. 690018164
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # петро 05.03.2017, 20:51
Привіт. Хочу будувати сауни і все що зв'язане з екологічно енергозберігаюч им будівництвом
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Sergey 27.08.2016, 12:19
дома можно делать, только после проверки сан эпида

продам ресторан в Польше
http://na-zakaz.com.ua/product-category/недвижимость-в-польше/
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Яна 27.08.2016, 13:39
Дякую вам за відповідь і за сайт!)

А десь можна знайти інформацію про те, що і як має бути аби пройти перевірку? Мають же бути якісь нормативи?
Щось нічого не виходить знайти в інтереті.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Sergey 27.08.2016, 14:06
на сколько я помню, должна быть вытяжка, легко моющиеся поверхности и по моему не должно быть животных
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Юля 10.11.2016, 16:14
Доброго дня!!!а де продаєте ресторан???
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # Яна 27.08.2016, 11:55
Доброго дня! А чи можливо відкрити кондитерский бізнес але спочатку виконувати його на дому? В Pl так можна працювати?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Яна 27.08.2016, 08:14
Доброго дня!
Підскажіть будь ласка!
А чи можливо відкрити кондитерский бізнес в Польщі, але для початку виконувати його на дому (типу через інтернеті)?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Ірина 15.11.2016, 08:51
Гарна ідея. Щось робите в цьому напрямку чи поки тільки плануєте? Хотілось би поспілкуватись з вами на цю тему.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Роман 31.05.2016, 16:21
З хорошими експертами відкрити фірму в Польщі не так страшно :). Довго шукав, але приємно здивувався, коли знайшов компанію, в якій говорять українською мовою :). Спілкуватися рідною мовою при веденні бізнесу - дуже зручно! Рекомендую http://www.wadmex.pl/ua/
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Viktor +48793937799 24.05.2016, 17:34
Представляю юридичні послуги:

- відкритя фірми;
- отримання ліцензії (якщо потрібна - транспорт)
- консультації з оподаткування
- вирішення питань з працевлаштуванням
- послуги представництва перед державними органами в Польщі

свої послуги надаємо від 2008 року

з повагою
Віктор

+48 793 93 77 99
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Сергій 07.03.2017, 20:21
Доброго дня Віктор, хочу організувати діяльність господарську в сфері вантажних перевезень до 3.5 тонн порекомендуйте з чого почати оформлення (ТЗОВ ітд не цікаквить) і чи є варіанти? Маю візи шенген та робочу національну і карту МРГ. Скільки будуть коштувати Ваші послуги?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Оля 30.01.2016, 21:13
Підкажіть будь ласка,кавярню відкривати вигідно у Польщі?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Василь 26.02.2016, 11:18
Кожен бізнес вигідний, якщо продуманий до дрібниць! Проведіть маркетингове дослідження в тому районі де хочете кавярню: скільки людей проходить повз приміщення, в яких годинах, в якому віці і т.п. Поставте себе на їх місце і щиро дайте відповідь собі, чи випили б в той час кави чи з'їли б чогось солодкого?! Власне "чуття" та допомога професіоналів дозволить Вам розпочати бізнес в Польщі. Хай щастить!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Богдана 11.01.2016, 12:39
Допоможемо відкрити фірму в Польщі!!!
Вартість відкриття 3600 z.
Звертайтесь
0989543506
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Віталій 03.01.2016, 17:25
Звертайтесь, хто бажає більше інформації чи допомоги з реєстрацією бізнесу в Польщі. Пройшов на власному досвіді.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Максим 28.01.2016, 21:57
Як можна з вами зв'язатися ?
Дякую !!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Viktor +48793937799 24.05.2016, 17:36
Представляю юридичні послуги:

- відкритя фірми;
- отримання ліцензії (якщо потрібна - транспорт)
- консультації з оподаткування
- вирішення питань з працевлаштуванням
- послуги представництва перед державними органами в Польщі

свої послуги надаємо від 2008 року

з повагою
Віктор

+48 793 93 77 99
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Віктор 12.12.2015, 20:09
Віктор"]Доброго дня.хотів би відкрити у Польші фірму по утепленні фасaдів..хто може підказати куди звертатись і скільки капіталу треба...буду вдячний
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Сергей 24.12.2015, 13:58
Открытие бизнеса в Польше
Покупка готового
Юридическое и бухгалтерское сопровождение
http://na-zakaz.com.ua/
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Роман 26.02.2017, 22:25
Чи можете Ви надати консультацію по діяльності Укр. СПД ФО в Польщі.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Богдана 11.01.2016, 12:37
Детально проконсультуємо і допоможемо відкрити фірму.
Звертайтесь
0989543506
(Вартість відкриття 3600 z.)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Віктор 12.12.2015, 20:06
Доброго дня.хотів би відкрити у Польші фірму по утепленні фасдів..хто може підказати куди звертатись і скільки капіталу треба...буду вдячний
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Tab 16.11.2015, 11:35
Шукаю компаньона з невеликою темою та першим вкладом у кілька сот євро для відкриття нової спільної компанії в Польщі, Закопане. Можливо робити кожен свою тему, можливо спільно обидві. Розподілимо затрати на відкриття та обслуговування компанії.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # olga 22.02.2016, 15:13
Доброго дня, Tab!! Напишіть мені на почту!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Дана 06.11.2015, 22:25
Допоможемо відкрити фірму в Польщі!!!
А також продаємо вже зареєстровані Спілки З. о.о. (ТзОВ). Вирішимо всі формальності за один день!Можливий варіант купівлі Спілки без особистої присутності!!!
Ми пропонуємо товариства без заборгованостей , це підтверджено в засвідченому нотаріальному договорі продажу.
Вартість відкриття стілки 3600 z.
Звертайтесь 0989543506
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Богатюк Юрій 23.12.2015, 19:34
Доброго дня. Мене інтерсує можливість придбання підприємства в Польщі . Планую займатись вантажними перевезеннями по Європі та СНД. Підприємство повинно мати атрибути TIR. Сільки це коштує, скільки займає часу? Яке оподаткування?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Stepan Tylnyi 23.12.2015, 23:22
Відкриття проходить на загальних умовах. Якщо дохід складає менше 85,500 злотих то платите 18% податку. Якщо більше 85,500 то 32%
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Viktor +48793937799 24.05.2016, 17:43
Доброго дня,

якщо потрібна ліценція на перевезення речей, ласкаво просимо,
допоможемо також отримати право на карнети TIRПредставляю юридичні послуги:

- відкритя фірми;
- отримання ліцензії (якщо потрібна - транспорт)
- консультації з оподаткування
- вирішення питань з працевлаштуванням
- послуги представництва перед державними органами в Польщі

свої послуги надаємо від 2008 року

з повагою
Віктор

+48 793 93 77 99
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # павло 05.05.2017, 17:23
Добрий день . Мене цікавить відкриття транспортної фірми з ліцензією на міжнародні вантажні перевезення . Вартість ваших послуг та терміни ?
І ще запитання чи ліцензія в сфері посередництва при перевезенні речей дає можливість здійснювати міжнародні перевозки вантажів.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Інна 04.11.2015, 09:17
Добрий день ! Підскажіть будь-ласка, щоб відкрити або купити бізнес - перукарні , чи буде вигідно . І які найбільш або більшість бізнесів відкривають .Завчасно дякую
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # duga 14.10.2015, 13:41
А як щодо вікриття приватної україномовної школи в Польщі? Можливо у когось будуть поради?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Stepan Tylnyi 23.12.2015, 23:23
Не рентабельно.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-5 # Ігор 11.09.2015, 09:24
Допоможемо відкрити фірму в Польщі!!!
А також продаємо вже зареєстровані Спілки З. о.о. (ТзОВ). Вирішимо всі формальності за один день! Також надаємо комплекс послуг, таких як: Юридична консультація, Бухгалтерській облік, Юридична адреса! Можливий варіант купівлі Спілки без особистої присутності!!!
Ми пропонуємо товариства без заборгованостей , це підтверджено в засвідченому нотаріальному договорі продажу. Якщо Ви очікуєте додаткового підтвердження відсутності будь-яких зобов'язань товариства, ми допишемо його до договору за Вашим бажанням. Ми не користуємося послугами посередників, тільки самі засновуємо товариства, завдяки цьому ми впевнені в тому, що продаємо!
+ ваші контактні дані.
+380930608069
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-3 # Тарас 06.08.2015, 18:02
Ми займаємось якраз тим що Автор описав тобто допомагаємо відкрити або купити вже зареєстровану Спілку З. о.о. (ТзОВ). Вирішим всі формальності за один день! Також надаємо комплекс послуг, таких як: Юридична консультація, Бухгалтерскій облік, Юридична адреса! Можливий варіант купівлі Спілки без особистої присутності!!!
Ми пропонуємо товариства без заборгованостей , це підтверджено в засвідченому нотаріальному договорі продажу. Якщо Ви очікуєте додаткового підтвердження відсутності будь-яких зобов’язань товариства, ми допишемо його до договору за Вашим бажанням. Ми не користуємося послугами посередників, тільки самі засновуємо товариства, завдяки цьому ми впевнені в тому, що продаємо!
Напишіть нам, можливо ми поможемо вам почати і бути упішними. Наш сайт для ознайомлення: http://www.finanseirachunkowosc.pl/uk/
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # назар 03.05.2015, 18:54
Пам'ятати різницю між польським та українським ринком? Пан А.Худо добре знає цю різницю тому, що платить своїм працівникам 2000грн.в міс.за 12годинний робочий день при тому, що ціни в його ресторанах набагато вищі за європейські.На так званій "різниці" і живе собі власник обкрадаючи і державу і людей. В Європі цього не дозволять. В цьому і вся" різниця".Стаття просто написана для піару власника. Думаю, він її і не читав.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # Уляна 05.11.2015, 22:04
Скільки він платить працівникам його особиста справа, якби їх це не влаштовувало ніхто б там не працював, так само як і ціни які в його ресторанах також не мають вас хвилювати, для вас задорого не варто відвідувати.
"На так званій "різниці" і живе собі власник обкрадаючи і державу і людей." - обдираючи державу?! яку державу!? ще почніть писати про необхідність плати податків, і подібну нісенітницю. Людина досягнула успіху, є співласником холдингу , чудового холдингу, досить завідувати, що за дурна привичка!? Є на що рівнятися, чого повчитися в людини, замість того щоб писати якісь неймовірно безглузді коментарі. Можеш краще, зроби краще, досягни чогось, а не винувать весь світ!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+4 # Сергей 26.03.2015, 19:07
Здесь можно выбрать уже готовый бизнес и зарегистрироват ь свою фирму
http://na-zakaz.com.ua/product-category/недвижимость-в-польше/
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-3 # Andriy 24.12.2014, 16:03
Цікаву та об'єктивну статтю про відкриття бізнесу знайшов тут: http://www.pravoconsult.com.ua/5-skladovyh-shhob-vidkryty-vlasnyj-biznes-v-ukrayini-pryamo-sogodni/
І правильно кажуть, що зараз дійсно потрібні ділові та політичні зв'язки, а також вільна готівка, щоб бізнесмену відчувати себе комфортно!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-2 # сергій 25.10.2014, 16:41
Хочу зайнятись вантажними перевезеннями по Європі .Купити декілька вантажних авто і надавати послуги . Щось підказати в цьому питанні зможите ? Буду вдячний !!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Roman21 07.03.2015, 22:28
Чому саме перевезення? є багато прибутковіших проектів. Наприклад перукарня (окупаймість до 6 місяців) або пекарня (3-5місяців). Але лише з правильним підходом. Чекаю відповіді.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # Віталій 19.10.2014, 23:53
Підскажіть будь ласка , хочу займатись фото відео послугами в польщі чи є хтось , чи може Ви можете проконсультуват и . Дякою.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-3 # річард 21.07.2014, 14:14
На Майдані щось не густо було зі східняками. Коли ми телефонували у Донецьк до знайомих, то вони тоді нам відповідали:ви, бандерівці, затіяли цю кашу, а нас воне касаєцця. Тепер касаєцця.
Цікаво скільки б донеччан пішло воювати за Галичину?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Вова 08.01.2017, 09:24
Тут підтримую на всі 100%.В 2014р. у Вроцлаві пересіклись з черкащаннином (не пам'ятаю імені) і зав'язалась розмова. З його слів він «утік» щоб його не зачіпило. Я йому теж пояснив ,що його це має касатися в першу чергу, ще хотілось йому є..ло начистити пі..ру.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Олена 21.07.2014, 13:56
Дякую, за статтю. Це дуже цікаво. Помилок, які ви зробили на самому початку, можна було уникнути просто поспілкувавшись із спеціалістом з розвитку того самого МакДональдсу. У них є правило обирати місця з найбільшим трафіком. І їхні спеціалісти тиждень можуть провести біля точки, де заплановано розташування ресторану, та рахувати кількість перехожих. Хороші агенції з нерухомості мають надати таку інформацію з самого початку. Отже, моя порада як професійного рекрутера: так, дійсно обирайте місцевих професіоналів, які добре знають ринок, та зможуть передбачити більшість ваших помилок та зекономити вам час та гроші.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Іван 02.11.2014, 22:01
Стаття на тематику ліричної прози. Одна тьотя казала шо так буде краще. Мій друг за тиждень перебування у Польші привіз набагато ціннішу інформацію ніж у цій статті. Просто стидно таке читати. Манера написання як розмова двох жінок на базарі. Дуже розчарований, що я це читав.--------- --
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+4 # RUDA 03.11.2014, 08:28
От і помістіть "набагато ціннішу інформацію" СВОГО друга на СВОЄМУ сайті. А ми почитаємо. Ми обов'язково почитаємо!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # dik 11.02.2015, 17:07
Справді, без сарказму, викладіть інфу на загал.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+3 # Artur 22.09.2015, 09:34
друг в парниках працював і за 5 днів дістав депортацію?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Тарас 04.02.2016, 15:37
Пункт №7 просто потішив: податки такі ж як у нас, з/п, прибуток. сплачуєш податки - і маєш спокій. Але... який заклад громадського харчування у нас показує обороти і сплачує адекватні податки? Все зарито в Х кількість підприємців.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата