polska

21 травня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.65
RUB:
0.40
NZD:
18.06
ILS:
7.28
MXN:
1.32
HRK:
4.17
IRR:
0.00
INR:
0.38
PLN:
7.17
EGP:
1.46
EUR:
30.80
USD:
26.14
HKD:
3.33
KRW:
0.02
BGN:
15.75
BYN:
13.10
THB:
0.81

Україна може подати заявку на членство в ЄС – голова делегації ЄП

plenkovychЄвродепутат від Хорватії, голова делегації комітету з парламентського співробітництва Україна-ЄС Андрей Пленкович

Україна може подати заявку на членство в ЄС, ретельно визначивши для цього час і узгодивши це з Брюсселем.

Про це заявив голова делегації Європарламенту в Комітеті з питань співробітництва (КПС) Україна-ЄС Андрей Пленкович, інформує УНІАН.

"Я дотримуюся думки, що Україна, як і будь-яка інша європейська країна, відповідно до статті 49 Лісабонського договору, може запросити членства в Союзі. Вона повинна дотримуватися принципів демократії, основних свобод, прав людини і верховенства права", – сказав він.

"Українська влада повинна ретельно розглянути час подачі заявки, заздалегідь домовитися про це з європейською стороною, з урахуванням конкретної ситуації в Україні, а також більш широкого контексту розширення та політики сусідства ЄС", – додав євродепутат.

Депутат Європарламенту зазначив, що в ході реалізації Угоди про асоціацію Україна перенесе велику частину законодавства ЄС і прийме європейські стандарти.

Відповідаючи на питання, коли парламент Хорватії ратифікує Угоду про асоціацію Україна-ЄС, Пленкович повідомив, що він вже публічно звернувся до хорватського уряду, щоб оперативно внести в законодавчу процедуру закон про ратифікацію Угоди про асоціацію України з ЄС.

"Я очікую, що парламент Хорватії (Hrvatski Sabor) ратифікує угоду протягом наступних тижнів. Хорватія повинна проявити солідарність з Києвом", – заявив він.

Додати коментар


Захисний код
Оновити