polska

21 травня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.65
RUB:
0.40
NZD:
18.06
ILS:
7.28
MXN:
1.32
HRK:
4.17
IRR:
0.00
INR:
0.38
PLN:
7.17
EGP:
1.46
EUR:
30.80
USD:
26.14
HKD:
3.33
KRW:
0.02
BGN:
15.75
BYN:
13.10
THB:
0.81

Економіка

Закон про електронний квиток в Україні 265-ма голосами ухвалено

Детальніше...

Закон про Е-квиток (впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті) ухвалили депутати Верховної ради 17 січня. "За" проголосували 265 парламентарів. Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомив народний депутат Володимир Васюник.  

 • Hits: 14

Закони для транзитних авто – на які зміни слід очікувати найближчим часом?

Детальніше...

Відповідно до українського законодавства, власники авто з так званими "транзитними" номерами змушені перетинати кордон щоп'ять днів, аби узаконити перебування свого транспортного засобу на території України. Оскільки таких автомобілів стає все більше, митні переходи на кордоні найближчим часом ризикують взагалі "закоркуватися". 

 • Оксана Чіх, редакторка "Порталу А4"
 • Hits: 30

У Перемишль за 5 євро, півтисячі кілометрів нової дороги – результати зустрічі українських та польських депутатів

Детальніше...

Депутати Верховної ради України спільно з колегами із польського Сейму провели засідання у Львові, на якому обговорили перспективи розвитку інфраструктури між Україною та Польщею. Про це "Портал А4" довідався від учасника засідання депутата Верховної ради Ігоря Васюника.

 • Hits: 22

У Криниці розпочався XXVI Економічний форум

Детальніше...

Сьогодні пополудні у місті Криниця-Здруй у Малопольському воєводстві розпочнеться один із найважливіших економічних заходів Центрально-Східної Європи – XXVI Економічний форум. Ця подія є також важливим майданчиком для політичних зустрічей.

 • Hits: 6

Польща повністю відмовилася від російської нафти на користь іранської

Детальніше...

Погана новина для російських нафтовиків: під час цінової кризи вони отримали ще один сильний удар. З числа їхніх клієнтів зникає велика європейська країна - Польща. Вона повністю відмовляється від закупівель нафти з Росії. Про це "Портал А4" повідомив експерт галузі Михайло Пирог.

 • Hits: 30

Чому бізнес-мігранти з України банкрутіють в Європі

Детальніше...

В Україні посилюється бізнес-еміграція. За кордоном наших підприємців приваблюють податкові пільги і можливість отримати вид на проживання в Європі. Але не все так просто – за словами експертів, частина наших громадян банкрутують.

 • Оксана Чіх, редакторка "Порталу А4"
 • Hits: 40

Експерт: "Запасів нафти та газу в Україні вистачило би на тисячу років"

Детальніше...

Науковці України та Польщі дійшли висновку, що запасів газу в басейні Чорного моря при нинішніх об'ємах використання вистачило би на тисячу років. Про перспективи нафтовидобувної промисловості в Україні розповів експерт галузі Михайло Пирог.

 • Hits: 41

Від першого лютого російським вантажівкам заборонений в'їзд у Польщу

Детальніше...

Від 1 лютого 2016 року російські вантажівки не зможуть перетнути польсько-російський кордон через Калінінградську область. Таке рішення є дзеркальною відповіддю на дії РФ. Опівночі 1 лютого завершився термін дії дозволів на в'їзд, які видає польським перевізникам Росія.

 • Hits: 5

Україна може подати заявку на членство в ЄС – голова делегації ЄП

Детальніше...

Україна може подати заявку на членство в ЄС, ретельно визначивши для цього час і узгодивши це з Брюсселем.

Про це заявив голова делегації Європарламенту в Комітеті з питань співробітництва (КПС) Україна-ЄС Андрей Пленкович, інформує УНІАН.

 • Hits: 2

Польська солідарність: торгові мережі підтримують аграріїв, потерпілих від російських санкцій

Детальніше...

Польські торгові мережі розпочали промо-кампанію "Їм, бо польське" на підтримку виробників овочів та фруктів, які потерпіли від російського ембарго – повідомляє "Польске радіо".

 • Hits: 37