polska

21 травня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.65
RUB:
0.40
NZD:
18.06
ILS:
7.28
MXN:
1.32
HRK:
4.17
IRR:
0.00
INR:
0.38
PLN:
7.17
EGP:
1.46
EUR:
30.80
USD:
26.14
HKD:
3.33
KRW:
0.02
BGN:
15.75
BYN:
13.10
THB:
0.81

Сергій Синюк

Сергій Синюк – письменник, краєзнавець, журналіст. Член Національних спілок письменників (2002), журналістів України (2007). Лауреат премій ім. С. Будного (2000), У. Самчука (2005) та Я. Стецька (2006).


Про автора докладно

Автор книг "Ескізи" (1998), "Підміна" (2002), "Формула для фюрера" (2005), "Медовий місяць Лариси К" (2005), "Троянда в січкарні" (2006),"Дорога до джерела" (2006), "Кладка над прірвою" (2008), "Шукай, або мовчи" (2009), "Де скарб твій" (2011). Його праці друкували в українській, польській, білоруській періодиці.

Протобандерівець, або Онук Мономаха

 

 

Детальніше...

Таки є щось знакове в тому, що російські фахівці інформаційної війни та їх тутешні підспівувачі протягом попередніх десятиліть намагалися експлуатувати тему виключно галицького походження українського державництва, популярності ідеї незалежності України виключно в Галичині.

Простіше спекулювати темою іноземних навіювань, та "проісков австрийского ґєнштаба" на прикладі одного регіону, який до того ж перебував довший час по різні боки державного кордону з іншими регіонами України. Легше пояснювати українській, а то й власній аудиторії, що проукраїнському, а у варіанті московського агітпропу - антиросійському світогляду років сто - сто п'ятдесят, і поширений він на відносно невеликій території, яку порядні, чемні, "младшиє братья" зможуть безболісно відкинути, повертаючись в обійми "суверенно-демократичної" Росії.

Проте нам не варто забувати, що Москва мала на території сучасної України потужну протидію... ще з часів свого заснування. І сьогодні як ніколи актуальною виглядає ця історія майже дев'ятсотлітньої давності. Історія протистояння засновника Москви Юрія Долгорукого і волинського князя Ізяслава Мстиславича.

  • Сергій Синюк
  • Hits: 175

Пам'яті невідомого сержанта

Дивна система сполучених посудин спостерігається в інформаційному просторі Євразійського материка. Як тільки східні наші сусідоньки, зі скреготом зубів визнають якесь досягнення України - антиукраїнська піна закипає в окремих медіях Центральної та Західної Європи. От і нині: ще не стихла в мікрофонах вібрація після визнання Російською Федерацією парламентських виборів в Україні, як на польських сайтах активізувалися "ревнителі пам'яті найстражденнішого народу".

  • Hits: 196

Телепортація і каналізація (із циклу "Львізії", ор.11, №2)

У новітній культурі слово "портал" набуло значно ширшого значення, порівняно з культурою класичною. Нині портал – не просто розкішний парадний вхід до величної споруди, але й точка переходу в інший вимір, інший час...

  • Hits: 34

Стратегічна інвестиція в майбутнє, або польське дзеркало нашої революції (цикл "ЛьВізії))

Детальніше...

У Львові – фестиваль польського кіно.

І дуже важко відмовити собі у задоволенні відвідати класичний кінотеатр. Переглянути в ньому класичний фільм.

Наприклад – "Людину з заліза" Анджея Вайди. Маю давню симпатію до його творчості. Хоча за те, що не боявся кожен фільм знімати так, ніби він перший в кар'єрі і не соромився розказувати про високі речі простими, загальнодоступними словами. На поличці моєї домашньої відеотеки – є і "Льотна", і "Попіл та діамант" і "Пан Тадеуш"...

  • Сергій Синюк
  • Hits: 42