polska

25 червня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.54
RUB:
0.40
NZD:
18.10
ILS:
7.25
MXN:
1.29
HRK:
4.14
IRR:
0.00
INR:
0.39
PLN:
7.08
EGP:
1.47
EUR:
30.56
USD:
26.23
HKD:
3.34
KRW:
0.02
BGN:
15.62
BYN:
13.10
THB:
0.79

Леся РОМАНЧУК: Ранковий обхід Злого Доцента 9 жовтня

Та шо ж воно таке, колеги? Я, конєшно, панімаю, шо в странє мого пацієнта бардак і бєзобразіє, але щоб аж отак зневажать лікуючого лікаря, та ще й Доцента, та ще й Злого, то вже ти, пацан, пішов по бєспрєдєлу! Ти до чого довів пристійну галицьку пані? Ти до чого, сабака дика, підняв градус моєї благородної злості? Вже вибачєйте за бойовий суржик з галицьким діалектом, але так довести жінку зрання може тіко хлоп без... ну, ви мудрі...

Нагадую, позавчора у пацієнта Хуйло Ла-ла був день народження. Маю надію, всі читали протокол ранкового обходу за 7 жовтня з усіма лікарськими призначеннями та поздоровленнями. І шо?

Нє, ті хлопи гет без тями! Вже не пригадаю, скіко літ тобі учора бахнуло по лисому лобі, хіба мушу зазирнути до історії хвороби, але ж я тебе з отим празником праздравляла! І шо я з того маю? А ніц! Вчора опублікували перелік вітань!

"Согласно сайту главы государства, он сегодня пообщался не только с лидером Белоруссии, но и с президентами Казахстана и Азербайджана Нурсултаном Назарбаевым и Ильхамом Алиевым, премьер-министром Японии Синдзо Абэ, президентом Армении Сержем Саргсяном и бывшим премьером Италии Сильвио Берлускони".

А де у цьому переліку моє особисте привітання, я вас спрашую? Шо то за повний ігнор? Це ж не лише мене подинамив цей неблагодарний мачо, а й усіх нас, цілий портал А4, да прискоряться його драйвери і зміцніють сервери во вєкі вєков! І всі оті мільйони українців по світу, що цілком щиро засилали свої вітання і якнайкращі побажання!

Та ми з вами навіть до цього уже не чинного, а бившего в употрєблєнії Берлусконі не дотягуємо!

Безобразіє і неподобствіє, отак я вам скажу!

І оце можна подумать, що такий уже був зайнятий, цілий день слухавку від вуха не віднімав, аж оніміло йому те ботоксне причандалля! Так уже вітали, так вітали, ну, просто нє покладая телефона! Аж раптом штири президенти та один прем'єр!

Ну, Сіндзо Абе я прощаю, він – чоловік за японськими звичаями вихований, ну, не міг він переступити самурайської чемности, не міг! Проте меча для харакірі, думаю, в куточку тримає. Міркування різні: мо, дезорієнтований у просторі Курилами, мо, закурило йому, та й не вкурив, що нині не комільфо з обкуриленим хуйлом общацця. Не виключаю, що то спеціяльна японська хитра технологія, щоби приспати пильність і під покровом диму привітань ті Курили обкурити. Удачі у Ваших задумах, Абе-сан!

І все одно, я обідилась! А обіжена кобіта – великий геморой на голову! Навіть якщо вона доцент. Ні, ще більше, якщо вона Доцент! Злий...

Ну, я ще панімаю, якби ж з Обамою цілоденно провадив інтелектуальне розважання, чи з коханою дівчиною Ангелою – там свої стосунки, я до них не мішаюсь, він її любив іще до мене, то таке...

Ну, на крайняк, з китайцями б потеревенив – "та спасібо за поздоровлення, ребята, не дуже довго, бо мене тут цілий світ вітає". Ан нєт! Не квапилися мірові лідери свідчити особисту приязнь... І наскільки се печально, знає тільки той, кому відома ціна їхньої приязні та уваги, що мощно корелює із ціною на нафту і пов'язаними з нею перспективами розвитку, що в перекладі на общепойнятну називаються "хана".

А ще усе це носить хитре ймення "світова ізоляція".

Наступна стадія після "Полковніку ніхто не пише" - "Сто лєт одіночества". Після цього – коли тіло нікому забрати з моргу.

Втім, яко доцента, хоч нині не на жарт Злого, мене така ситуація навіть радує, бо пацієнту в критичному стані як ніколи потрібна тиша і спокій, усамітнення, ізоляція від шкідливих впливів. Хай спочиває... Хай навіть з Богом спочиває... Ми ж добрі люди, християни, хто б йому зичив злого, навіть у нападі ранкової злості недолюбленої жінки...

Ранковий обхід закінчено. Вибачайте за малонаукові терміни.

Виконуймо призначене лікування. Дотримуймося режиму. Видужуймо. Подужаймо!

 

Коментарі  

0 # Праведник 15.10.2014, 00:24
Дякую! Круто!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата