polska

21 травня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.65
RUB:
0.40
NZD:
18.06
ILS:
7.28
MXN:
1.32
HRK:
4.17
IRR:
0.00
INR:
0.38
PLN:
7.17
EGP:
1.46
EUR:
30.80
USD:
26.14
HKD:
3.33
KRW:
0.02
BGN:
15.75
BYN:
13.10
THB:
0.81

Георгій Кухалейшвілі

Кухалейшвілі Георгій – політолог-міжнародник, магістр політичних наук, дипломант міністерства освіти України.


Про автора докладно

Невже кремлівський карлик влаштовує Захід?

 

У світі подій минулого саміту НАТО в британському Уельсі складається враження, що країни Заходу роблять спроби зробити крок назад від більш активної підтримки євроатлантичних ініціатив пострадянських держав, передовсім Грузії та України. Хоча вдалося досягнути прогресу порівняно з Бухарестом та Чикаго, проте і на цей раз результати були досить суперечливими. Незважаючи на заяви про необхідність підтримати пострадянські країни на шляху до євроінтеграції, альянс не надав цим державам План дій із підготовки до членства (ПДПЧ).

  • Hits: 210

Чи довго гратиме Грузія в одні ворота з Росією?

 

Нещодавні спроби Грузії створити умови для вирішення з Росією проблем двосторонніх відносин, нагадують гру в одні ворота. Незважаючи на "політику зближення" з російським урядом і певні успіхи у відновленні торгівельно-економічних відносин, Москва продовжує захоплювати очі на проблеми виплати компенсації депортованим громадянам Грузії внаслідок "шпигунського скандалу" та необхідності ініціації діалогу з приводу врегулювання заморожених конфліктів в Абхазії та Південній Осетії. І даної лінії російський уряд притримується навіть у відносинах з достатньо лояльним режимом "Грузинської мрії".

  • Hits: 304

Спадкоємність відносин Грузії та США в умовах політичних розбіжностей

Кульмінацією емоційних диспутів представників політичного бомонду Грузії, навколо ініціації судного процесу над екс-президентом та неприкритої стурбованості європейських колег, стала відповідь прем'єр-міністра І. Гарібашвілі на лист американських сенаторів.

  • Hits: 355

"Грузинська мрія" робить крен від українського до російського ринку

Днями у грузинських мас-медіа з'явилася інформація про негативний вплив військово-політичної кризи в Україні на економіку Грузії. Підкреслюється, що Україна є одним із найкрупніших партнерів Грузії в експортних та імпортних операціях та в туристичному секторі. Експерти виокремлюють кілька параметрів негативного впливу, включно зі зростанням цін на імпортовану українську продукцію, скороченням потоків туристів із України та, навіть, зменшення грошових переказів, що надходять від грузинських трудових мігрантів.

  • Hits: 365

Що очікує Грузію на Уельському саміті?

 

Минуло вже шість років від початку так званої "п'ятиденної війни" з Росією – найбільш серйозного випробування для національної безпеки Грузії з часу конфліктів у Південній Осетії та Абхазії на початку дев'яностих років. Стільки ж років і неприємному "осаду", що залишився у грузинських політиків та їхніх молдавських і українських колег після Бухарестського саміту 2008 року. Відтоді Грузія зазнала чималих політичних трансформацій: зміна правлячої еліти, невдалі спроби налагодити відносини з Росією і грати роль мосту між Євразією та Європою. Проте ситуація навколо самопроголошених сепаратистських утворень Абхазії та Південної Осетії не змінилася.

  • Hits: 285