polska

24 червня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.54
RUB:
0.40
NZD:
18.10
ILS:
7.25
MXN:
1.29
HRK:
4.14
IRR:
0.00
INR:
0.39
PLN:
7.08
EGP:
1.47
EUR:
30.56
USD:
26.23
HKD:
3.34
KRW:
0.02
BGN:
15.62
BYN:
13.10
THB:
0.79

Студентів, журналістів та науковців з України запрошують у Літню школу журналістики в Німеччині

media

У Літню школу з конфліктно-чутливої журналістики запрошують студентів, молодих науковців, журналістів. 

Літня школа "Конфліктно-чутлива журналістика у Республіці Молдова, Україні, Грузії, Вірменії та Німеччині" відбудеться з 2 по 12 липня 2017 р. у Берліні та Лейпцигу.

Організатором виступає Молдова-Інститут Лейпциг (МІЛ) у співпраці з Інститутом комунікаційних та медійних наук відділення журналістики Лейпцигського університету.

"Літня школа" призначена для німецьких, молдовських, грузинських, вірменських та українських студентів, аспірантів, молодих вчених і викладачів вищих навчальних закладів факультетів журналістики та комунікаційних наук, а також студентів інших соціальних і гуманітарних дисциплін, які розглядають можливість подальшої роботи журналістами.

"Літня школа" пропонує різноманітну інформаційну програму, візити, панельні дискусії, лекції та відвідування редакцій. Молоді учасники матимуть чудову можливість розширити і поглибити шляхом обміну з колегами з Німеччини свою професійну компетентність. Учасники отримають можливість познайомитися з німецькою системою засобів масової інформації.

Лекції відомих німецьких експертів і практичні заняття допоможуть учасникам розвинути критичне мислення і методико-теоретичні знання по темі висвітлення криз в мас-медіа з урахуванням специфіки конфлікто-чутливої журналістики. "Літня школа" повинна сприяти налагодженню зв'язків між студентами і викладачами вищих навчальних закладів з вищеназваних країн.

У рамках проекту розглядатимуть такі питання: Що спільного мають журналістика і мирний процес? Що мається на увазі під "конфліктно-чутливою журналістикою"? Як журналістика може сприяти демократичному формуванню громадської думки про насильство? Як можна забезпечити конфлікто-чутливе висвітлення інформації в умовах економічного тиску? Яким чином можливо працювати з урахуванням специфіки конфлікто-чутливого висвітлення у мас-медіа в часто напружених умовах журналістських буднів? На конкретних прикладах та із застосуванням практичних вправ буде пропрацьовано, як така журналістика може виглядати.

Заняття відбуватимуться у формі доповідей, практичних вправ, дискусій, відвідуваннь державних установ, редакцій, зустрічей з експертами і співробітниками неурядових організацій. Успішну участь підтверджуватиме сертифікат.

Проект фінансує Німецька служба академічних обмінів (DAAD). З цих коштів Молдова-Інститут Лейпциг покриває витрати на програму, проживання, харчування та транспортні витрати.

Повноцінна заявка містить такі документи: заповнена та підписана анкета з фото; копія диплома про вищу освіту або академічна довідка про успішність (для студентів); рекомендаційний лист викладача університету, що спеціалізується в галузі журналістики (можливі мови: німецька, англійська, російська, румунська, українська) або лист роботодавця з останнього місця роботи.

Всі документи слід об'єднати в один файл формату PDF. Заявки подаються до 30 квітня 2017 р. на е-мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Джерело: Інститут Масової Інформації.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити