polska

21 травня 2018
IDR:
0.00
RON:
6.65
RUB:
0.40
NZD:
18.06
ILS:
7.28
MXN:
1.32
HRK:
4.17
IRR:
0.00
INR:
0.38
PLN:
7.17
EGP:
1.46
EUR:
30.80
USD:
26.14
HKD:
3.33
KRW:
0.02
BGN:
15.75
BYN:
13.10
THB:
0.81

У Ніч музеїв в "Тюрмі на Лонцького" розповідатимуть "про замовчуване"

Детальніше...

18 травня в Міжнародний день музеїв у "Тюрмі на Лонцького" (Львів) відбудуться лекції, обговорення та зустрічі.

Захід проводитимуть під гаслом "Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване".

Студентів, журналістів та науковців з України запрошують у Літню школу журналістики в Німеччині

Детальніше...

У Літню школу з конфліктно-чутливої журналістики запрошують студентів, молодих науковців, журналістів. 

Літня школа "Конфліктно-чутлива журналістика у Республіці Молдова, Україні, Грузії, Вірменії та Німеччині" відбудеться з 2 по 12 липня 2017 р. у Берліні та Лейпцигу.

У Львові покажуть колекцію одного з найгарніших палаців Західної України (фото)

Детальніше...

Вже через тиждень, 21 березня, у Львівській національній галереї мистецтв ім. Б.Г.Возницького (м.Львів, вул. В.Стефаника,3) можна буде оглянути виставку картин чи не найгарнішого палацу Західної України, Підгорецького замку, який з 1939 року був закритий для огляду.

Вечори джазу на фестивалі "Єдність"

Детальніше...

Два дні, 17 та 18 березня 2017 року у рамках XVІ Міжнародного джазового фестивалю "Єдність" у Київському національному академічному театрі оперети (вул. Велика Васильківська, 53/3) відбудеться виконання джазових творів Йоргоса Сколіаса, інформує "Польський інститут у Києві".

Найбільший музей України покаже експозицію "Український Схід"

Детальніше...

17 лютого, об 11:00, в залі головної експозиції Національного музею історії України у Другій світовій війні (вул. Лаврська, 27) відкриється виставка "Український Схід" та відбудеться зустріч з її героями і членами їхніх родин.

У неділю у парку "На валах" відтворять "Бій за станцію Крути"

Детальніше...

У неділю, 29 січня, у Львові відзначатимуть 99-ту річницю подвигу Героїв Крут. Зокрема, у парку "На валах" (вул. Винниченка) відбудеться театралізоване військово-історичне дійство "Бій за станцію Крути". Про це "Портал А4" з посиланням на департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації повідомили у прес-службі ЛОДА.

У першому в Україні місті з "маґдебургією" розкажуть про середньовічну правову культуру

Детальніше...

12 січня 2017 року у Львівському історичному музеї (пл.Ринок, 6) відбудеться презентація виставки "Саксонське Зерцало та маґдебурзьке право — основи для Європи".

Її створення ініціював Центр політичної освіти землі Саксонія-Ангальт. Саме з території сучасної федеральної землі Саксонія-Ангальт походять середньовічні основи європейської правової культури — "Саксонське зерцало" і маґдебурзьке право, інформує "Prostir.museum".

"Щоденне життя в Польщі: легальна та безпечна праця" – тема інформаційної зустрічі з юристом

Детальніше...

Товариство Правової Допомоги (Stowarzyszenie Interwencji Prawnej) запрошує мігрантів на інформаційну зустріч з юристом "Щоденне життя в Польщі: легальна та безпечна праця", інформує "Наш вибір".

У Золочівському замку науковці говоритимуть про скрипаля-віртуоза ХІХ століття

Детальніше...

16 грудня у Золочівському замку відбудеться наукова конференція, присвячена 155-й річниці від дня смерті чи не найвідомішого скрипаля ХІХ століття. Про це повідомили організатори події, члени громадської організації "КонтрФорс".

"Український Дім у Варшаві" запрошує на перегляд та обговорення культового українського фільму

Детальніше... 

Кіноклуб "Українського Дому в Варшаві" та "Фонд Наш Вибір" запрошують на спільний перегляд фільму "Земля" Олександра Довженка, який відбудеться у четвер 10 листопада о 18:00 в "Українському Домі в Варшаві", вул.Заменгофа 1, інформує "Наш вибір".

У Центрі міської історії Львова завтра говоритимуть про Галичину часів Габсбурзької монархії

Детальніше...

У Львові 11 жовтня 2016 р. о 18:00 розпочнеться лекція Ендрю Залєвскі (Andrew Zalewski) "Пульсуюче минуле: віднайдення багатобарвної Галичини". Про це "Портал А4" повідомили у "Центрі міської історії Центрально-Східної Європи".